Free songs
Home / Komerčné články / Moderné bývanie v Bratislave
Moderné bývanie v Bratislave

Moderné bývanie v Bratislave

Jedna z najväčších českých developérskych spoločností pôsobiaca na trhu už takmer 20.rokov, spoločnosť FINEP sídliaca v Prahe začala od roku 2006 pôsobiť aj na Slovensku. Od svojho vzniku predala viac ako 6-tisíc bytov a dokončila 15 bytových projektov. Výhodou spoločnosti FINEP SK je poskytovanie komplexných služieb. Okrem realitných služieb ponúka svojim klientom aj finančné služby spojené s poskytnutím hypotéky a poistenie domácnosti.

shutterstock_158322431

Pôsobnosť spoločnosti na Slovensku a aktuálna ponuka bytov

Spoločnosť FINEP začala svoje pôsobenie na Slovensku v Bratislave, prostredníctvom projektu Jégého alej v mestskej časti Ružinov, na Jégého ulici. V súčasnosti prebieha predaj bytov v Bratislave v projekte Jégého alej 4, nakoľko predaj predchádzajúcich bytov v tejto vynikajúcej lokalite mal obrovský úspech. O byty bol veľký záujem najmä vďaka výhodnej polohe a občianskej vybavenosti.

Pre záujemcov sú k dispozícií cenovo prijateľné byty v lokalite s bohatou infraštruktúrou, dobrým dopravným spojením a s dostatkom zelených plôch. Bližšie informácie o spoločnosti, ako aj aktuálnu ponuku bytovej Jégého alej 4 nájdete online na finep.sk . V ponuke nájdete moderné byty s výmerou od 33 m2, pričom si sami vyberiete byt podľa svojich požiadaviek – plocha bytu, dispozícia bytu a samozrejme jeho cena. Celkovo je v 20.podlažnej bytovke k dispozícií 194 bytov a apartmánov.

finep

Zaujala Vás ponuka bytov na Jégého ulici?

Ak Vás nasledovná ponuka zaujala a chceli by ste získať viac informácií o ponúkaných bytoch Bratislava a apartmánoch stačí si dohodnúť stretnutie s niektorým z predajcov spoločnosti Finep alebo navštíviť klientské centrum na Jégého ulici v Bratislave. Predajcov môžete osloviť telefonicky, emailom alebo vyplniť jednoduchý online formulár na stránke finep.sk . Pokiaľ prejavíte o niektorý byt či apartmán záujem bude Vám vypracovaná cenová ponuka.

Scroll To Top