Free songs
Home / Tipy & triky / Letné šaty na dovolenku – tieto si určite pribaľte

Letné šaty na dovolenku – tieto si určite pribaľte

Práve letné šaty sú najpohodlnejším kúskom nášho šatníku. Ktoré si z nich zabaliť sebou na dovolenku?

Pokiaľ ste sa chcela vybaviť predovšetkým šortkami a tričkami, rýchlo na ne zabudnite. Štýlovejšie, ženskejšie a aj pohodlnejšie sú dámske šaty. A to nielen tie sporé na materiál.

Do lietadla či na dlhú cestu v pohodlných maxi šatách

Letné maxi šaty sú pohodlným kúskom na dlhé cesty. Je jedno, či letíte, cestujete diaľkovým autobusom, alebo idete s rodinou autom. Vzdušné dlhé šaty, najlepšie voľnejšieho strihu so špagetovými alebo tielkovými ramienkami, vám pomôžu prežiť aj dlhú cestu za extrémne teplého počasia. Ak sa počasie naopak rýchlo zhorší, stačí si cez ne prehodiť bundičku alebo svetrík. Zase budete v teple a stále „ako zo škatuľky“.

Ako pravé cestovateľky

Pribaľte si sebou košeľové šaty. Už len samotný strih týchto šiat z vás urobí cestovateľku. Sú doslova stvorené pre dobrodruhov a cestovateľov. Naviac sú multifunkčné. Hodia sa ako šaty, ale aj ako tunika k šortkám, trištvrťovým nohaviciam, aj k dlhým džínsom. Veľmi často majú rukáv riešený ako univerzálny – dá sa nosiť ako dlhý, alebo krátky súčasne.

Štipka letnej romantiky

Chcete si leto užiť ako neodolateľná kráska? Nezabudnite si do kufru pribaliť romantické šaty s volánmi a kvetinovou potlačou. Jemné kvietky sú toto leto modernejšie. Romanticky ale vypadajú aj jednofarebné šaty s odhalenými ramenami, volánmi a balónovými rukávmi. Tie sú tak vzdušené, že ich aj v lete môžete nosiť dlhé.

Dlhé tričká a tielka ako šaty

Na rýchly presun na pláž, ale aj na obed či večeru, perfektne poslúžia jednoduché tričkové a tielkové šaty z pružných materiálov. Ich obrovskou výhodou je, že v kufre nezaberú takmer žiadne miesto. Nepokrčia sa a ľahko sa vyperú. Kúzliť sa dá aj s ich dĺžkou. Nosia sa ako mini aj maxi.

Kde si kúpiť šaty na dovolenku?

E-shop Fashionmafia.sk ponúka oblečenie pre ženy, ktoré vedia, že na vzhľade záleží. Oblečie vás do kvalitnej módy, ktorá je veľmi ženská, zvodná a súčasne pohodlná. Súčasťou sortimentu sú aj nádherné dámske šaty.

Scroll To Top