Free songs
Home / Bývanie / Kvety vo vašom byte? Nemusia byť len v kvetináči
Kvety vo vašom byte? Nemusia byť len v kvetináči

Kvety vo vašom byte? Nemusia byť len v kvetináči

Máte radi kvietky a radi by ste si ich preniesli aj do svojich domovov? Kvety nemusia byť len v kvetináči, môžete ich mať aj na váze, obraze, závese, na stene – jednoducho všade. Dáme vám zopár návrhov – tipov, kde všade môžete mať kvietky.

shutterstock_131008628

 

Kvietky vás presunú naspäť do prírody

Čo sa vám následne spojí s vyslovením slova kvietok? Predpokladáme, že príroda. Kvietky sú súčasťou prírody, avšak vy by ste si radi túto súčasť presunuli do vášho obydlia. Majú nezastupiteľné miesto či už v exteriéri, ale aj v interiéri. Viete o tom, že vo Feng Shui majú bohaté kvietky hlbší význam? Berú sa ako dokonalý dizajnérsky doplnok. Nemusíte byť len zástancovia Feng Shui, stačí si kvietočky zakomponovať do vášho obydlia napríklad kúpou nových kvetovaných závesov a obrazov.

Zmeňte si váš domček na rozkvitnutú lúku. Nemusíte sa na ňu pozerať len cez zavreté okná, preneste si ju k vám domov.

Kvietkované závesy

Vonku sa mračí a vy potrebujete zlepšiť náladu? Nestačí vám len váš obľúbený program v televízii?Spríjemnite si miestnosti krásnymi kvetovanými závesmi, ktoré vám zaručene zlepšia náladu. Mračná, ktoré sa budú ukrývať za oknom vám zaručene nezmenia náladu. Veď vy máte veselé kvetované závesy!

Kvietky však môžete mať aj na stene, napríklad ako obrazy alebo aj tapety.

Kvietky aj na stene

Premýšľali ste nad tým, že svoju fádnu jednofarebnú stenu trošku zútulnite? Na zútulnenie miestností vám padnú ako uliate krásne obrazy s florálnou tematikou. Obrázky ako keby vystrihnuté zo staršej encyklopédie – také sú obrazy s florálnou tematikou. Poprípade ak ste kreatívnejší a baví vás zbieranie bylín, neváhajte a skočte na najbližšiu lúku a nazbierajte si rôzne druhy kvetov. Následne ich zlisujte a usušte. Potom si ich vložte do rámu a zaveste na stenu. Načo vyhadzovať niekoľko desiatok eur za obraz, keď si ho môžete vytvoriť aj sami?

Okrem obrazov si môžete na stenu dať aj vkusné, v poslednej dobe obľúbené, tapety na stenu. Nie je potrebné si však otapetovať všetky steny v miestnostiach – pôsobilo by to príliš gýčovo a bolo by to nevkusné. Stačí len jedna! Len jedna stena s motívom kvetov zahrnie vašu miestnosť krásou a eleganciou.

Tieto dekorácie vám nikdy nezvädnú. Nemusíte ich zalievať každý druhý deň a čakať na to, kým vykvitnú. Inšpirujte sa týmito typmi – budete sa cítiť ako v prírode.

Scroll To Top