Free songs
Home / Komerčné články / Kúpte si kvalitné topánky
Kúpte si kvalitné topánky

Kúpte si kvalitné topánky

V šatníku ženy nesmie chýbať niekoľko párov topánok na každé ročné obdobie. Rovnako ako pri oblečení, aj pri obuvi sa ponuka neustále mení a inovuje. Raz sú moderné okrúhle špičky, inokedy predĺžené, špicaté. To isté platí i pre podpätkoch, chvíľu sú trendom ihličky, neskôr prídu na rad hrubé podpätky, inokedy zase platforma. Farebným variáciám sa tiež medze nekladú.

shutterstock_145396549

Klasiku si už celé roky drží dámska obuv v čiernej farbe, avšak pre každé ročné obdobie je typická iná farba obuvi. Držať krok s módou je finančne náročné, zároveň však treba myslieť na to, že ak v trendových topánkach trávite veľkú časť dňa dajú Vám to po určitom čase Vaše nohy najavo. Nielen nohy, ale často i chrbtica a iné časti tela, ktoré trpia. Preto je veľmi dôležité myslieť na to, akú obuv si zvolíte na voľné dni. Počas voľných dní je najväčším relaxom pre nohy pohodlná, voľná obuv, ktorá zabezpečuje správne držanie tela.

Nielen lekári, ale aj mnohé vedecké štúdie poukazujú na to, že pri dnešnom uponáhľanom živote je potrebné myslieť na zdravie, a preto by sme mali čo najčastejšie chodiť bosý. Značka Vivobarefoot sa pri svojich produktoch sústreďuje práve na topánkybarefoot“, čiže bosé topánky s tenkou podrážkou, ktoré zabezpečujú výnimočný pocit a maximálnu ochranu pre chodidlá. Patentovaná ultra tenká podrážka je tvorená zo štyroch častí, a to vyberateľnej vložky, antibakteriálnej vrstvy, tkaniny Duratex odolná voči prepichnutiu a podrážku TPU, ktorá je odolná voči oderu. Vďaka použitým špičkovým technológiám Vám budú topánky slúžiť celé roky.

A viete čo je na značke Vivobarefoot ešte výnimočné? Ide o značku, ktorá kladie veľký dôraz na životné prostredie. Pri výrobe sú používané len recyklované a recyklovateľné materiály s využitím ekologicky šetrných výrobných postupov, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a komfort.

Scroll To Top