Free songs
Home / Komerčné články / Klasika, nadčasovosť aj moderna – podlahy Floor Experts
Klasika, nadčasovosť aj moderna – podlahy Floor Experts

Klasika, nadčasovosť aj moderna – podlahy Floor Experts

Kvalitná a dobre udržiavaná podlaha je ozdobou každej domácnosti a tvorí jeden zo základov pekného bývania. Darmo, bez poriadnej podlahy nevynikne miestnosť ani nábytok v nej. S podlahami od Floor Experts sa však o vzhľad vašich priestorov obávať nemusíte.

V širokej produktovej ponuke Floor Experts nájdete mimoriadne kvalitné podlahy z dreva, vinylu, korku, laminátu, ale aj decking a clading – exteriérové podlahy a obklady s výbornou termoizolačnou schopnosťou.

shutterstock_185270735 (1)

Vinyl – symfónia na podlahu

Romantici hudobného priemyslu nedajú dopustiť na staré časy a zvuk vinylových platní.  Čoraz populárnejšie vinylové podlahy sú naproti tomu hudbou budúcnosti, ktorej ľúbezným tónom načúva čoraz viac zákazníkov. Tieto podlahy v sebe totiž spájajú tie najhodnotnejšie vlastnosti podláh, a to odolnosť, trvácnosť a jednoduchú montáž a údržbu. Keď k tomu pridáte dokonalý vzhľad dreva, kameňa alebo keramickej dlažby, získate podlahu, ktorú nebudete mať dôvod meniť.

Stále aktuálne drevo

Drevo je univerzálnym a dobre spracovateľným materiálom, ktorý má v mnohých domácnostiach bohaté zastúpenie v podobe nábytkárskych výrobkov. Podobne je tomu tak aj v ponuke Floor Experts, kde nájdete širokú paletu kvalitne spracovaných parkiet do vášho interiéru. Ak si medzi dvojvrstvovými, trojvrstvovými či masívnymi drevenými podlahami predsa len nevyberiete, stále je tu možnosť tvorby vlastného návrhu. Vytvorte si z rôznych povrchových úprav a farebných odtieňov drevenú podlahu podľa vášho gusta. Je to vo vašich rukách.

Laminátová moderna

Progresívne laminátové podlahy  sú určené pre milovníkov elegancie a moderných trendov v bývaní. Okrem atraktívneho vzhľadu sľubujú tieto podlahy tiež vysokú kvalitu a ľahkú použiteľnosť, vďaka čomu sú veľmi obľúbeným sortimentom medzi užívateľmi. Nahliadnite napríklad do kategórie Lamináty VILLEROY&BOCH. Ekologicky a užívateľsky prívetivé podlahy s dlhou trvácnosťou si naisto zamilujete.

Scroll To Top