Free songs
Home / Komerčné články / Kedy sa vám oplatí využiť rýchlu pôžičku
Kedy sa vám oplatí využiť rýchlu pôžičku

Kedy sa vám oplatí využiť rýchlu pôžičku

V Československu má stále veľa ľudí problém priznať si, že si zobrali pôžičku. Považujú to za úder pre ich sociálny status. Ak patríte do tejto skupiny aj vy, sú chvíle, keď je pôžička najrozumnejším riešením. Pozrite sa na miliardárov, ktorí idú robiť veľké obchody, tí si tiež berú pôžičky, pretože je to pre nich výhodnejšie. Takmer vždy je lepšie si zobrať pôžičku, ako keby ste si mali euro po eure šetriť. Ale kedy je pre vás výhodnejšie vybrať si krátkodobú pôžičku miesto tej dlhodobej?

shutterstock_225827311

Viac peňazí dlhšie splácanie, menej peňazí rýchlejšie splácanie

Keď rozmýšľate, či sú pre vás lepšie rýchle pôžičky, alebo tie, ktoré budete splácať dlhšie, musíte brať ohľad na dve veci – koľko peňazí si požičiavate a aké vysoké splátky ste schopný mesačne utiahnuť. Ak si chcete požičať desať tisíc na rekonštrukciu bytu, je samozrejme lepšie poobzerať sa po dlhodobých pôžičkách, no ak sa vám v zime pokazil kotol a vypadlo vám kvôli nemu kúrenie, chcete mať peniaze na opravára, prípadne nový kotol čo najskôr. Vtedy sú pre vás lepšie rýchle pôžičky.

Kto vám poskytne rýchlu pôžičku

Ak chcete krátkodobú pôžičku bez zbytočných prieťahov, je lepšie obrátiť sa na nebankovú spoločnosť. Dôležitý je však výber tejto spoločnosti, aby ste neskočili na lep firmám, ktoré kazia dobré meno ostatných nebankoviek. Ak chcete transparentnosť, rýchlosť a férové jednanie, požičajte si od spoločnosti Pôžičkomat. Prečo?

Sami si nastavíte pôžičku

Hneď, ako kliknete na stránku Pôžičkomat.sk zobrazí sa pred vami kalkulačka, na ktorej si sami určíte výšku pôžičky a jej dĺžku. V prípade rýchlej krátkodobej pôžičky si môžete požičať od 50 do 500 €. Najkratšia doba splatnosti je 7 a najdlhšia 31 dní. Keby ste si chceli teraz požičať 310 € na 22 dní, kalkulačka vám vypočíta sumu, ktorú musíte vrátiť, a v tomto prípade by to bolo 314,83 €. Chcete sa dozvedieť o rýchlych online pôžičkách viac? Navštívte web Pozickomat.sk.

Scroll To Top