Free songs
Home / Komerčné články / Keď začínate rekonštrukciu od zeme
Keď začínate rekonštrukciu od zeme

Keď začínate rekonštrukciu od zeme

Po dohováraní s celou rodinou ste sa rozhodli pre výraznú rekonštrukciu vo vašej domácnosti. Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu od zeme. Čo tým myslíme? Myslíme tým dôkladnú rekonštrukciu od podláh, ktoré sa už dlhší čas hlásili na výmenu. Po čom konkrétne ste sa obzerali? Po PVC podlahe alebo po klasickej laminátovej podlahe? Alebo po oboch? Áno, aj jedna aj druhá podlaha je top. Chceli by ste sa na ne bližšie pozrieť? Nebojte sa, o každej si povieme podrobnejšie. Potom, aby toho nebolo málo, pokryjeme tieto krásky krásnym a kvalitným kobercom.

shutterstock_99244016

Nenáhlime sa však. Poďme na to pekne postupne. Najskôr by sme mali začať PVC podlahou. Čo je to zač a aké sú jej výhody? Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre ňu?

PVC podlaha – inokedy nazývaná aj linoleum

Radi by ste si zaobstarali podlahu, ktorá tlmí zvuk. Neustále počúvate vrčanie spotrebičov a hlasité rozprávanie od susedov? Radi by ste si kúpili podlahu, ktorá nie je cenovo predražená a je dostupná aj pre vašu rodinu? Radi by ste si kúpili podlahu, ktorá bude dostupná na položenie po celom byte? Na všetky tieto požiadavky vám dáme len jednu ráznu odpoveď. Kúpte si trvácu PVC podlahu od jutex.sk. Tieto všetky vlastnosti, ktoré sme vymenovali, má práve tento druh podlahy. Vzhľadovo pekná PVC podlaha sa nazýva občas aj ako linoleum. Čo poviete na túto podlahu od jutex.sk? Vybrali by ste si ju pre tieto vymenované pozitívne vlastnosti?
Alebo sa nebodaj pozeráte po plávajúcich podlahách?

Laminátové plávajúce podlahy, ktoré vyvolávajú pocit prirodzenosti

Vaše oči vám padli na vychvaľované plávajúce podlahy od jutex.skNiet sa čo čudovať! Tieto podlahy vyvolávajú pocit prirodzenosti. Jeho najvýznamnejším plusom je nenáročná inštalácia. Zvládne ju dokonca aj obyčajný domáci kutil, ktorý ešte nič komplikovaného nerobil. Laminátové plávajúce podlahy ponúkajú prirodzenosť dreva a príjemný pocit komfortu. Žeby ste sa nakoniec rozhodli pre tento typ podlahy?

Koberce na zem

Oba druhy podlahy majú niečo do seba. V neposlednom rade by sme vám poradili ešte niečo, čo zaručene nesmie chýbať na podlahe vo vašom byte. Sú ním na pohľad pekné koberce, ktoré sú vyrobené len z toho najlepšieho materiálu. Už si kupujete aj vy aspoň jeden do vašej domácnosti?

Scroll To Top