Free songs
Home / Móda a krása / Kabátové trendy
Kabátové trendy

Kabátové trendy

Jesenné počasie k nám prišlo už v plnej sile a tak nám nezostáva nič iné ako vrátiť svoje ľahké, prechodné kabátiky a bundičky späť do skrine a vytiahnuť z nej niečo teplejšie. Samozrejme, že toto počasie si už žiada teplý a huňatý kabát. A práve ten túto sezónu púta najväčšiu pozornosť. Je momentálne tou najvychytenejšou módnou záležitosťou.

Zaobstarajte si módny kabát

Zaobstarajte si módny kabát

Kabáty sú stálice v módnom odvetví a tak ich vyťahujeme v boji proti sychravej jeseni, studenej zime ale aj v chladných jarných ránach. Ak chcete zostať v prehľade a chcete mať všetky módne tipy doslova v malíčku tento článok vám pomôže zaostriť na aktuálne módne trendy v oblasti kabátov.

Aktuálne by ste s krátkym kabátikom asi nepochodili. Nie je to dobré ani pre vaše zdravie a kríže ale hlavne túto sezónu sú hitom dlhé kabáty a že naozaj dlhé, pretože niektoré končia až tesne nad zemou. No toto je samozrejme až prílišný extrém a aby ste boli tak na hranici zostaňte verná strednej dĺžke alebo dĺžke tesne pod úrovňou stehien. Klasický trenčkot je zosobnením tejto dĺžky a naozaj nikdy nikdy ním nič nepokazíte.

K dispozícii už nie sú iba tlmené farby v štýle hnedá, olivová alebo čierna, práve naopak. No moderný kabátik by nemal mať túto sezónu zapínanie na gombíky ale vedie zapínanie na zips. Môžete si vybrať na pohľad zaujímavý kabátik. Hitom sú napríklad dvoj materiálové kabáty. Vyzerá to tak, že kabát je z klasického materiálu ale napríklad rukávy má kožené. Rovnako pekne vyzerá aj detail z kožušinového materiálu. Oživí golier či lemy rukávov no pokojne z nej môže byť celý kabát.  Vyzerá to skutočne moderne, zaujímavo a trendy. No zbohom nemusíme dávať ani klasickým kabátom, ktoré splnia svoj účel a teda vás zahrejú a pôsobia skutočne nenútene a retro dojmom.

Scroll To Top