Free songs
Home / Komerčné články / Gorenje Vitaway – zdravie z domácej produkcie
Gorenje Vitaway – zdravie z domácej produkcie

Gorenje Vitaway – zdravie z domácej produkcie

Najväčším bohatstvom každého človeka je jeho zdravie. To si mnohokrát uvedomíme až vo chvíľach, keď náš zdravotný stav nie je zrovna najlepší. Práve takýto zdvihnutý varovný prst je ale najlepším kopancom k tomu, aby sme sa zamysleli a začali sa o svoje telo lepšie preventívne starať.

Vhodnou prevenciou môže byť aj správne nastavený jedálniček. Mal by obsahovať ovocie, kvalitné bielkoviny a tuky a veľa zeleniny. Ľahké a výživné jedlá sú prosto trendom dnešnej doby. A s kolekciou spotrebičov Gorenje Vitaway si ich budete môcť pripraviť aj vy.

Zdravá strava

Zdravá strava

Najzdravšie varenie na pare

Jedným z najzdravších spôsob prípravy jedál je varenie na pare. Touto cestou sa vydala aj značka Gorenje a výsledkom je tzv. parná veža. Skladá sa z troch samostatných častí, pričom vrchné dve majú perforované dno kvôli cirkulácii pary a chutí. S touto špeciálnou sadou tak naraz pripravíte kompletný pokrm vrátane prílohy v podobe ryže či dusenej zeleniny. Nádoby môžu tiež slúžiť na skladovanie pokrmov, sušenie v rúre a spodná na marinovanie mäsa.

Skvelý odšťavovač = skvelá šťava

Rýchle, plné živín, jednoduché a v jednom pohári. To sú smoothies. Ovocie a zeleninu je najvhodnejšie konzumovať v ich prirodzenom, surovom stave. Zeleninové či ovocné šťavy pripravené pomocou odšťavovača z línie Vitaway sú chutnou variantou ako na to. Optimálny výkon zaisťuje výkonný 200 wattový motor, ktorý poháňa mechanizmus čepelí v dvoch smeroch. S týmto odšťavovačom tiež môžete regulovať množstvo drene v šťave a tiež rýchlosť otáčok pri odšťavovaní. A umývanie? Je jednoduché, takže vás od použitia tohto prístroja nemôže naozaj nič odradiť.

Odšťavovač

Odšťavovač

Doma vyrobený olej musíte ochutnať!

Pomaly ale isto sú späť časy, kedy sa všemožné veci pripravovali v domácich podmienkach. Aj vďaka spotrebičom ako domáci lis na olej z rady Gorenje Vitaway. Robustný lisovací mechanizmus spracuje bežné semená a orechy, z ktorých si vyrobíte prvotriedny olej lisovaný za studena. Proces totiž prebieha pri teplote nižšej ako 49°C, ktorá umožňuje zachovanie všetkých vitamínov a živín.

Lis na olej

Lis na olej

Scroll To Top