Free songs
Home / Móda a krása / Čas na zmenu šatníka – investujte do základných tričiek!
Čas na zmenu šatníka – investujte do základných tričiek!

Čas na zmenu šatníka – investujte do základných tričiek!

Komukoľvek nazriete do šatníka, stavíme sa, že vždy nájdete aspoň jedno tričko. Pánske tričko je jednou z najzákladnejších položiek, bez ktorej si málokto vie predstaviť svoju existenciu. Vďaka neopísateľnému pohodliu pri nosení, množstve štýlov, farieb a širokej škále využitia sa tričká tešia obrovskej popularite. A práve preto, že je ich na trhu naozaj obrovské množstvo, niekedy môže dobre padnúť pomoc pri zorientovaní sa, na čo sa pri nákupe pánskych tričiek zamerať.

S našimi radami si bez problémov vyberiete nové kúsky oblečenia, na ktorých môžete vyskladať toľko zaujímavých a dobre vyzerajúcich outfitov, koľko si len viete predstaviť. Prineste si do skríň nový, čerstvý vietor!

Materiál je kľúčom k úspechu

Viete, prečo niektoré tričká vyzerajú super aj keď ich nosíte do mesta, a niektoré sú vhodné len na cvičenie a nosenie na doma? Kúzlo tkvie v hrúbke materiálu. Tenšie pánske tričká majú tendenciu vyzerať nedbalejšie a ležérnejšie ako ich hrubšie, pevnejšie náprotivky. Okrem toho, dlhšie si udržia vzhľad nositeľný aj mimo domova. Oplatí sa vybrať si také tričko, ktoré na vás bude vyzerať výborne a budete v ňom pôsobiť upravene. Obnosené a vyťahané tričká vyhoďte a nahraďte ich novými.

Z akej látky by malo byť ušité ideálne tričko? Najistejšou voľbou je čistá bavlna, no aj zmes so syntetickými materiálmi býva obľúbenou voľbou, pretože sa často menej krčí.

Nadčasové a všestranné modely sa zídu každému

Mať aspoň pár tričiek na výmenu je absolútne nevyhnutné. Určite sa zhodneme na tom, že jedno je žalostne málo. Popozerajte sa po pánskych tričkách v univerzálnych farbách hodiacich sa ku všetkému, čo máte: čierna, biela, tmavomodrá a sivá sú rokmi overenou klasikou, čo nikdy neomrzí. Budú sa vám jednoducho kombinovať, pretože tieto farby vyzerajú skvelo k denimu, ale aj teplákom či svetlým chinos nohaviciam.

Ak máte chuť na farebnejšie varianty, skúste si vybrať niekoľko odtieňov na výmenu. Zistite, aké farby vám pristanú najviac a tých sa držte aj pri budovaní celého šatníka. Odvážnejšie a výrazné farby pôsobia menej formálne ako tradičné farby, preto sú perfektnou voľbou najmä na voľnočasové aktivity.

Strih lichotiaci vašej postave dokáže zázraky

Nemusíte sa báť, že ak nemáte postavu ako z fitness časopisu, v tričku nebudete vyzerať štýlovo. Trik je v tom nájsť si strih ideálny pre váš typ postavy. Vypracovaným mužom pristanú tričká slim fit, pretože vďaka nim vyniknú svaly a súmerná figúra. Ak máte objemnejšie brucho, vyberte si radšej klasický strih.

Dôkladne si premerajte miery a kúpte si správnu veľkosť, lebo aj od nej do veľkej miery závisí, či v tričku nebudete pôsobiť utopene, alebo či nebude zbytočne moc tesné a obmedzujúce pri pohybe.

Viete o tom, že internetový obchod Bolf má teraz fantastické výpredaje? Ak si práve aktualizujete šatník alebo len uvažujete o nákupe nových moderných a kvalitných kúskov pánskeho oblečenia za super ceny, nepoznáme vhodnejšie miesto, kam by ste sa mali pozrieť.

Scroll To Top