Free songs
Home / Komerčné články / Aj zariadenie verejných priestorov hotelov môže prilákať zákazníkov
Aj zariadenie verejných priestorov hotelov môže prilákať zákazníkov

Aj zariadenie verejných priestorov hotelov môže prilákať zákazníkov

Podnikanie v oblasti hotelierstva má u nás bohatú tradíciu. V minulosti rozkvitalo vo väčších mestách, v horách a najmä v kúpeľných oblastiach, kde sa mohli zákazníci spoľahnúť na služby svetovej úrovne. Dnes ich môžu majitelia týchto zariadení poskytovať takmer kdekoľvek, a to aj vďaka špičkovému a modernému vybaveniu hotelov a ich priestorov.

Po revolúcií sa v hotelierstve objavili nové možnosti. Hotely prešli do súkromných rúk, a preto v rámci zápasu o zákazníka začala väčšina z nich prekvitať. Postarali sa o to samozrejme aj mnohé nové objekty, ktoré ešte zvýšili intenzitu konkurenčného boja s jasným cieľom, prilákať si zákazníka. To je možné len dosiahnutím jeho maximálnej spokojnosti, na čom sa podieľa nielen celkový proklientský prístup, ale aj atraktívne a príjemné zariadenie hotelov, najmä izieb. Nemožno však zabúdať ani na maximálne pohodlie a očarujúci dizajn vo verejných priestoroch – vstupnej hale, reštaurácii, recepcii či konferenčnej miestnosti, a to prostredníctvom pohodlných čalúnených kresiel či praktických konferenčných stoličiek. Hosť sa potom rád vracia tam, kde interiér spĺňa jeho predstavy a očakávania. Dajú sa vybaviť hotelové verejné priestory estetickým a zároveň plne funkčným nábytkom tak, aby boli podľa gusta väčšiny zákazníkov?

Trendové farby hotelového zariadenia pre rok 2016

Aj správny výber farby, v ktorej má byť daný podnik ladený, môže byť jedným zo základov úspechu. Pri jej voľbe sa preto netreba orientovať len podľa vlastného vkusu, ale aj charakteru klientely či aktuálnych trendov. Medzi TOP farby tohto roku patria odtiene červenej, jasnejšia Green Flash zelená aj kombinácia fialová a šedá. Ak sa rozhodnete pre renováciu alebo nové vybavenie interiéru, môžu byť tieto farby pre vás inšpiráciou. Medzi materiálmi prevláda návrat k prírode. Ak chcete napr. zvoliť štýl retro v kombinácii s prírodnými materiálmi, nič nepokazíte, práve naopak.

barova-stolicka-dl-cross-bs-dublino.sk

Originálna kolekcia retro hotelového a reštauračného nábytku

Spoľahlivým dodávateľom kvalitného nábytku je spoločnosť Dublino®. Vo svojom širokom portfóliu ponúka nábytok do hotelov, reštaurácii či kaviarní. Z pôsobivej edície “Vintage, industrial, retro” si môžete vybrať efektný hotelový nábytok ladený práve do originálneho ducha retro. Pre reštauráciu a bar sa hodia napríklad stoličky CROSS BS BLACK a k nim zodpovedajúce nohy a dosky stolov napr. WERZALIT ECO WENGE. Ak toto reštauračné zariadenie skombinujete s látkovými tapetami pastelových odtieňov a drevenými obkladmi stien, vytvoríte pre zákazníkov moderné a vkusné prostredie. Do hotelovej haly alebo na recepciu sú zas ideálne pohodlné kreslá Dublin 16 či 29.

Preferujte drevené stoličky a stolové dosky

Jedálenský stôl a jedálenské stoličky v reštaurácii a jedálni by mali byť pevné, odolné, ale aj pekné na pohľad. V súčasnosti sa v tejto oblasti preferuje drevená klasika. Firma Dublino® vám ponúka mnoho variantov a typov čalúnených aj nečalúnených sedení. Drevené stoličky sú vyrobené väčšinou z buku, samozrejme, vo viacerých farebných odtieňoch. Niektoré z nich majú dubové rámy a sú stohovateľné. Nájdete tu tiež kovové a plastové stoličky. U stolov je výhodou kombinácia stolových dosiek a stolových nôh. V tomto prípade je nutné myslieť aj na záťaž, ktorej budú dosky stolov vystavené a podľa toho vybrať správny materiál – masív, laminát alebo dýhu.

Konferenčná stolička – strohý, no maximálne pohodlný dizajn

Konferenčné miestnosti sú často súčasťou hotelov.  Ich prítomnosť je konkurenčnou výhodou, keďže poskytuje možnosť usporiadania sympózia alebo konferencie na jednom mieste aj s ubytovaním a pohostením. Nábytok pre tieto priestory sa vyznačuje trochu strohým štýlom, ale je tu možnosť vybrať si zaujímavý a odľahčený dizajn. Napr. vo forme konferenčnej stoličky s hliníkovým rámom Snake v rôznych farebných prevedeniach. Aj v jej prípade sa myslí na pohodlnosť, ktorá je pri tomto type nábytku nesmierne cenená.

Scroll To Top