Free songs
Home / Komerčné články / 5 dôvodov, prečo si zadovážiť domácu vírivku
5 dôvodov, prečo si zadovážiť domácu vírivku

5 dôvodov, prečo si zadovážiť domácu vírivku

Vírivky boli kedysi pre bežného smrteľníka nedosiahnuteľnou formou relaxu. Vídali sme ich v televízii a v najluxusnejších hoteloch. No ak ste náhodou nepatrili k horným desaťtisíc, ktorí v takýchto hoteloch dovolenkujú, mohli ste o nich iba snívať. Doba je však iná a dnes patria vírivé vane k základnému vybaveniu bežných hotelov, relaxačných centier i horských chát. Pomaly sa presúvajú aj do domácností. Ak nad vlastnou vírivkou stále váhate, pomôžeme vám rozhodnúť sa.

virivky-albixon.sk

1. Domáca masáž – Samozrejme, vírivá vaňa nedokáže plnohodnotne nahradiť ruky šikovného maséra, ale má k tomu pomerne blízko. Väčšina z nás nemá čas ani prostriedky na to, aby si dennodenne dopriala uvoľnenie u maséra. Ak nepatríte k tým šťastlivcom, ktorých partner toto umenie praktizuje, musíte si nájsť iné alternatívy. Vírivka dokáže krásne uvoľniť stuhnuté svalstvo po celom dni sedenia v kancelárii. Vďaka hydromasážnym tryskám nasmerujete prúd vody na časti tela, kde si to masáž žiada najviac.

2. Zdravotné účinky – priaznivý vplyv vody a jej prúdu sa odrazí i na vašom zdraví. Teplá voda uvoľní stuhnuté svaly, rozprúdi krv, čím pomáha k zdraviu krvného obehu, ciev. Takto predchádzate srdcovo- cievnym chorobám, najčastejším zdravotným problémom dnešných Slovákov. Pozitívne sú aj účinky na psychické zdravie vďaka tomu, že sa uvoľníte a oddýchnete si. Lepšie sa vám aj prekrvuje koža a odstraňujú jej odumreté časti. Vírivka tak prospieva i vašej kráse.

3. Skvelý program na párty – ak radi usporadúvate oslavy u vás doma, vírivka je skvelý spôsob ako ich spraviť nezabudnuteľnými. Vaši priatelia sa k vám budú radi vracať, relax vo vírivke si nedoprajú hocikedy a hocikde. Stanete sa najobľúbenejšími hostiteľmi.

4. Lepšia kvalita spánku – vírivý kúpeľ pred spaním uvoľňuje natoľko, že dokáže pomôcť pri problémoch so spánkom. Tie má veľká časť populácie a liečiť ich bez tabletiek, pomocou príjemnej zábavy, je najlepší spôsob ako sa ťažkostí zbaviť.

5. Možno ju využívať celoročne – vo vonkajšom bazéne sa asi ťažko okúpete uprostred treskúcej zimy. Vírivé vane sú však priam ideálne na dlhé zimné večery. Rozdielne teploty vám dokonalo nahradia saunu. Vyskočiť po horúcom kúpeli a vyváľať sa v snehu je prekvapivo zábavný a liečivý zážitok.

Spoločnosť Albixon, ktorá vírivky predáva, zdôrazňuje, že je možné ich inštalovať do exteriéru, ale i interiéru. Keď si však kupujete vírivku, naša rada znie – vždy do exteriéru! Kúpanie uprostred prírody je tak možné v každom ročnom období a to je relax na nezaplatenie.

Scroll To Top