Spodná bielizeň na všetky príležitosti

V Komerčné články

Podobne ako vzduch, ktorý dýchame a vodu, ktorú pijeme, tak aj spodná bielizeň je všadeprítomnou súčasťou života každého z nás, a my si to ani neuvedomujeme.

Niektoré doplnky tohto charakteru si zachovali svoj pôvodný štýl a tvar, pri určitých modeloch je to zasa výrazný posun v pred. Po vzore pánskych slipov sa začali objavovať nohavičky aj pre dámy. Obdĺžnikového tvaru, s nižším výrezom pre nohy, čo opticky predlžovalo ich líniu. Nohavičky so zvýšeným pásom poskytujú jeho plné a vysoké  pokrytie. Určite to nie je najatraktívnejší model, no pohodlie vám zabezpečí na 100 %. Zvodné krivky a jemný nádych zmyselnosti vyvolajú štýlové čipkované nohavičky. V prípade ich nosenia sa nemusíte obávať, že vám budú vyčnievať spod nohavíc, čo pri zvýšenom páse býva väčší problém. V každom prípade, ak nemáte vhodný tvar, ktorý by sa vám práve zišiel. Zvoľte si farebnú variantu v telových odtieňoch, ktoré všetko opticky zladia.

shutterstock_78888298

Ženská silueta je zachovaná

U používania a nosenia spodného prádla je dôležitá aj správna voľba materiálu. Dbajte na nie príliš tesné švy nohavičiek, ktoré by celkovú siluetu ženskej postavy nevhodne narušili. Noste moderné brazilky a určite sa vám to nestane. Je to typ „bokoviek“ s originálnou čipkou alebo bez. Nenechajte sa zmýliť týmto názvom. Myšlienka, ktorá vás napadla, nie je dôvodom pre toto pomenovanie. Nohavičky majú znížený pás a napriek tomu sedia na bokoch veľmi dobre.

Vrchný diel vám dodá lepší pocit

Celkovú ženskosť originálnej spodnej bielizni dodá vhodne zvolená podprsenka. Luxusné súpravy tohto odevu urobia ženu príťažlivou a vďaka „vychytávkam“ textilného priemyslu sa bude cítiť veľmi spokojne. Obľúbený efekt push up podprsenky je zárukou väčšieho sebavedomia pre ktorúkoľvek z vás. Nechajte sa okúzliť širokou ponukou a z pohodlia domova si zadovážte tento kúsok podmanivého odevu.

Spodná bielizeň na všetky príležitosti
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu