Aby sa Vám príjemne spalo

V Bývanie

Je vedecký dokázané, že len človek, ktorý sa dobre vyspí dokáže podať kvalitný pracovný výkon. Dospelý človek by mal stráviť spánkom minimálne 8 hodín. Zárukou kvalitného spánku sú samozrejme prvotriedne matrace, najmä ortopedické, ktoré urdržujú chrbticu v každej chvíli na správnom mieste.

Posteľné obliečky
Posteľné obliečky

Rovnako dôležitý je aj výber vankúša. Ponuka vankúšov je dnes veľmi pestrá takže každý si môže vybrať presne taký, aký mu najviac vyhovuje. Náplň do vankúšov je dnes rôzna nechýbajú klasické vankúše plnené perím, páperové vankúše, vankúše s dutými polyeserovými mikrovláknami či s pamäťovou penou. Každý sa cíti pohodlne na inom type vankúša. Vzhľadom na to, že dnes pribúda čoraz viac ľudí trpiacich alergiami myslí sa pri výrobe vankúšov aj na nich, a sú pre nich vyrábané špeciálne antialergické vankúše, ktoré sa vyznačujú trvácnosťou a stabilitou tvaru. Pre ľudí trpiacich bolesťami chrbta sú špeciálne vyrábané anatomické vankúše, vyrábané z pamäťovej peny.

Preto ak hľadáte kvalitné vankúše šité špeciálnou škandinávskou metódou založenou na vrstvení obráťte sa na eshop obliecky-emi.sk kde nájdete široký sortiment nielen vankúšov, ale aj paplónov, obliečok, prehozov a plachiet rôznych tvarov, veľkosti a farieb. Z ponuky si určite vyberie každý! Prajeme Vám príjemný nákup.

Aby sa Vám príjemne spalo

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu