Free songs
Home / Auto-moto / Zvládnete si vybrať dobrú autoškolu?
Zvládnete si vybrať dobrú autoškolu?

Zvládnete si vybrať dobrú autoškolu?

P re niektorých je výber autoškoly dôležitý ako výber vysokej školy. Niet sa čomu čudovať, závisí od toho, ako budete vedieť šoférovať auto po zvyšok svojho života. Pre iných je zase samotný kurz náročnejší ako získať vysokoškolský diplom. Niet sa ale čoho obávať, ak si vyberiete skutočne dobrú autoškolu, zvládnete to a po skončení kurzu sa šoférovanie stane pre vás relaxom. Čo by mala spĺňať autoškola, aby ste vedeli, že ste si vybrali tú pravú?

Vyberte si dobrú autoškolu

Vyberte si dobrú autoškolu

V prvom rade by mala mať skúsených, trpezlivých a nápomocných inštruktorov, ktorí budú rozumieť tomu, že v aute sedíte prvýkrát a nebudú z vás nervózni. Toto môžete zistiť podľa referencií od svojich známych alebo na internete. Istotne vás bude zaujímať aj vozový park, nechcete sa predsa učiť šoférovať na nejakom rozheganom aute, ktoré už dožíva. Pri rozhodovaní, môže veľa zavážiť aj to, či je autoškola ochotná prispôsobiť sa vašim časovým možnostiam. Ak nemáte v tejto chvíli dosť peňazí na autoškolu, vyberte si takú, ktorá ponúka svoje kurzy na splátky. Možno maličkosť, ale pre vás je to dôležitá vec – zaujíma vás, či vám autoškola zabezpečí učebné pomôcky zadarmo. Bratislavská autoškola FEKI spĺňa všetky tieto podmienky.

Dokonca vám ponúka aj služby navyše. Po úspešnom skončení autoškoly nemáte kde rozvíjať svoje vodičské schopnosti a bojíte sa, že o ne postupom času prídete? Autoškola FEKI vám preto ponúka kondičné jazdy v hlavnom meste. Tieto jazdy sú určené práve pre vás. Dostanete auto s inštruktorom na 90 minút a môžete zdokonaľovať svoje schopnosti. Počet týchto jázd nie je limitovaný, takže sa ich môžete zúčastňovať až dovtedy, kým nebudete vedieť šoférovať tak ako Kimi Raikkonen. Naučiť sa šoférovať je len o niečo zložitejšie ako naučiť sa bicyklovať. Nebojte sa toho.

Scroll To Top