Free songs
Home / Tipy & triky / Stávkové kancelárie bojujú o zákazníkov a ponúkajú skvelé bonusy
Stávkové kancelárie bojujú o zákazníkov a ponúkajú skvelé bonusy

Stávkové kancelárie bojujú o zákazníkov a ponúkajú skvelé bonusy

Rovnako ako v mnohých iných krajinách sveta aj Slováci majú radi nielen sledovanie športových zápasov, ale aj tipovanie a stávkovanie na výsledky. Zďaleka najpopulárnejší je futbal, nasleduje ľadový hokej a tenis. Poradíme vám, kde si staviť a získať atraktívne bonusy zdarma len za registráciu! 

Prvou stávkovou kanceláriou na Slovensku bola Terno (neskôr Fortuna)

Zatiaľ čo v Česku bola ako prvá založená spoločnosť Fortuna, na Slovensku to bola jej sesterská spoločnosť – dostala názov Terno a medzi jej zakladateľov patrí Igor Nosek a známy spevák a hudobník Richard Müller.

Postupne sa rozširovala sieť pobočiek a Terno sa dostávalo čoraz viac do povedomia ľudí. Konkurencia však rozhodne nespala, vznikali aj iné stávkové spoločnosti. V roku 2006 sa Terno definitívne premenovalo na Fortunu.

Kurzové stávkovanie na internete online je na Slovensku už od roku 2007

Obľuba stávkovanie stále rástla, s rýchlym rozmachom internetu bolo len otázkou času, kedy sa aj táto zábava presunie na túto pohodlnú platformu a ľudia nebudú musieť kvôli stávkam navštevovať kamenné pobočky.

Táto inovácia prišla už v roku 2007, dokonca o 2 roky skôr ako v Česku. Stávkové spoločnosti chceli čo najrýchlejšie dostať čo najviac ľudí na internetové stávkovanie, preto začali vymýšľať rôzne akcie, vstupné bonusy a peniaze zadarmo na prvé stávky. To vydržalo dodnes – prehľad všetkých aktuálnych bonusov, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie, nájdete tu.

Už nie iba stávky – Slováci sa konečne môžu baviť aj v online casinach

Bol to pomerne zložitý legislatívny proces, ale podarilo sa – konečne už si aj Slováci môžu skúsiť zahrať obľúbené casinové hry z pohodlia domova. Vďaka novému zákonu si už od januára 2020 môžete vyskúšať zdarma online automaty a iné hry, ktoré má väčšina stávkových kancelárií tiež vo svojej ponuke .

Stávkari sa radi bavia a keď napríklad dlho čakajú na výsledky svojich tiketov, môže ísť o zaujímavú možnosť, ako skúsiť otestovať svoje šťastie. Narozdiel napríklad od online pokeru nemusíte, mať pre tento druh zábavy žiadne špeciálne vedomosti , zahrať si tak môže úplne každý.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Scroll To Top