Free songs
Home / Komerčné články / Sklady na prenájom s vlastným parkoviskom
Sklady na prenájom s vlastným parkoviskom

Sklady na prenájom s vlastným parkoviskom

Podnikáte v Bratislave? Pravdepodobne sa len málokedy stretnete s lokalitou, ktorá vás ohúri. Buď je ťažko dostupná, alebo ju takmer nikto nepozná, nehovoriac o tom, že miesto vášho pracoviska je v dezolátnom stave a často máte problémy zaparkovať. Sklady, ktoré sú na prenájom pri bratislavskom letisku, vás však nesklamú.

Výhodný prenájom skladov v top stave

Je veľmi dôležité, pokiaľ niečo predávame alebo dávame do prenájmu, aby sa daná nehnuteľnosť alebo vec ponúkala druhým v dokonalej kvalite. Nielenže ide o našu vizitku, ale je to koniec koncov aj otázka dobrých obchodných vzťahov. Dnes už preto pri uzatváraní zmlúv alebo nakupovaní nehľadíme iba na finančnú hodnotu produktov a služieb, ale takisto na ich vynikajúci stav. Aj v prípade, že sme sa rozhodli pozrieť si ponuku skladov na prenájom, by sme mali byť od začiatku nároční a hľadať podľa vopred vymedzených požiadaviek. Tie sa môžu týkať hocičoho – od možností upravovať podmienky nájomnej zmluvy, cez individuálne prispôsobenie priestorov, veľkosť prenajímaných skladov až po bonusy, ktoré ako nájomca môžete využívať.

Pri výbere vhodného skladovacieho priestoru si vopred zistite technický stav budovy, či je budova klimatizovaná alebo vykurovaná, ak si to vaša podnikateľská činnosť vyžaduje, či obsahuje kuchynku a sociálne zariadenia, alebo či disponuje kamerovým systémom a vlastným parkoviskom. Vynikajúci technický stav budovy by vás mal zaujímať v prvom rade, pretože ak už si budete mesačne platiť nájomné, nech už to stojí za to. Dobrý správca sa vždy postará o to, aby bola budova zrekonštruovaná a takisto dobre vyzeralo aj jej okolie. Ak je navyše strážené bezpečnostnou službou a do areálu a budovy máte prístup nonstop, je to veľmi vítané.

Skladujte pri bratislavskom letisku

Pri bratislavskom letisku natrafíte na také sklady na prenájom, ktoré vám môžu závidieť všetci konkurenti. Rozliehajú sa v rámci niekoľkých budov, ktoré navyše poskytujú aj voľné kancelárske priestory. Prepojiť administratívne činnosti spolu so skladovými je veľmi rozumné a zaručene vám padne vhod mať poruke všetky pracoviská. Medzi skladovými priestormi sú väčšie i menšie miestnosti, a tak máte možnosť vybrať si sklad presne na mieru. Pred každým skladom viete bezplatne zaparkovať vy aj vaši klienti, a to kedykoľvek. Dostanete sa k nemu ľahko, pretože budovy, v ktorých sa sklady na prenájom nachádzajú, sa pýšia vynikajúcou lokalitou. Láka predovšetkým rýchle napojenie na diaľnicu či ľahká a bezproblémová cesta do centra Bratislavy. Nechodíte do práce autom? Potom vás poteší prítomnosť zastávky MHD, ktorá je takpovediac na skok. Káva s klientmi, obed s kolegami či nákupy po práci budú príjemnou záležitosťou, pretože stravovacie zariadenia a nákupné centrá máte takisto na dosah ruky.

Scroll To Top