Free songs
Home / Móda a krása / Pánske mikiny s potlačou – aké sú najmódnejšie návrhy?
Pánske mikiny s potlačou – aké sú najmódnejšie návrhy?

Pánske mikiny s potlačou – aké sú najmódnejšie návrhy?

Pohodlná a obľúbená. Tak by sa dala ideálne opísať mikina, ak by sme ju mali charakterizovať len dvomi slovami. Pánska mikina je súčasťou mužských šatníkov už nejakú dobu a odvtedy sa neustále menia trendy. Raz sú v móde farebné kombinácie, inokedy dominujú netradičné strihy, potom rôzne grafické motívy… Mikina s potlačou sa dá nosiť nielen v športovo ladených outfitoch, ale na svoje si prídu milovníci streetstylu, ležérnej módy či najnovších výstrelkov.

Mikiny s potlačou sú veľmi populárne nielen medzi mladšími ročníkmi, ale aj dospelý muž môže smelo siahnuť po tomto variante, keď ho vhodne zakomponuje do outfitu. Dokonca aj vtedy, ak sa práve nechystá do telocvične. Návrhári sa každú sezónu predbiehajú, kto prinesie originálnejší motív a dych vyrážajúcejší dizajn. Prinášame vám prehľad toho najaktuálnejšieho, čo by nemalo uniknúť vašej pozornosti a čo jednoznačne stojí za nákup.

Nápadná potlač, ktorá zaručene upúta

Inklinujete k extravagantnejším outfitom? Potlač na mikine vám umožní naplno ukázať svoju osobnosť. Čím výraznejšia je potlač, tým decentnejšie by mali byť zvyšné časti vášho oblečenia, aby ste nepôsobili moc prekombinovane. Ak napríklad zo skrine vytiahnete červenú mikinu s kapucňou a výraznou potlačou po celej ploche, vyberte si k nej kapsáče, joggery alebo dobre padnúce rifle. Nezabudnite ani na vhodné topánky. Vzory a motívy po celej ploche mikiny sú veľmi silným vizuálnym prvkom a môžete sa staviť, že vás v nich nik neprehliadne.

Vtipná a expresívna potlač

Máte chuť do sveta vykričať nejaké posolstvo? Priestor na mikine je ako stvorený na to, aby ste ho využili naplno. Nápisy s nádychom humoru alebo vyhlásenia, jasne a stručne hlásajúce váš svetonázor sú presne to, čo hľadáte, ak chcete na seba strhnúť pozornosť napríklad na párty alebo len chcete ukázať, že ste veselá kopa. Najmä ak sú v kontrastnej farbe s mikinou. Možno je čas sa poobzerať po novom prírastku do skrine, čo poviete?

Potlač na rukávoch a menej nápadné dizajny

Páči sa vám potlač, ale chcete zároveň pôsobiť trochu decentnejšie? Poobzerajte sa po mikinách, ktoré majú len nenápadnú potlač napríklad len na rukávoch, vreckách, kapucni. Aj drobné detaily vedia byť dostatočne zaujímavé. Navyše, ak svoj outfit dotvoríte doplnkami v odtieni potlače, dosiahnete naozaj veľmi pôsobivý výsledok. Fascinujúca je aj 3D potlač vo farbe mikiny.

Obľúbené motívy, ktoré nikdy nesklamú

Maskáčová potlač v rôznych farebných variantoch, nevšedne spracované originálne motívy ako tiger, indián, pitbull, postavy z hier či filmov, názvy univerzít, športových klubov či panorámy svetových metropol, to všetko máte príležitosť hrdo nosiť na svojej hrudi a môžete sa spoľahnúť, že máte oblečené najnovšie trendy a zároveň vám nie je zima.

Už ste navštívili obchod Bolf? Nájdete tam totiž kvalitné pánske mikiny od výmyslu sveta. Určite vás potešia fantastické ceny, zľavy, bonusy a rýchle dodanie objednaného tovaru. Doprajte si novú modernú mikinu ešte dnes!

Scroll To Top