Free songs
Home / Tipy & triky / Ochráňte svoj iPhone X pred poškodením
Ochráňte svoj iPhone X pred poškodením

Ochráňte svoj iPhone X pred poškodením

Keď sa prejdeme po meste alebo hoci i po čakárni u lekára, vždy natrafíme aj na šťastných používateľov smartfónov. Už aj malé dieťa vie, na čo mobil je, a veru ho často vezme do rúk aj bez vášho vedomia. Vášho drahého iPhonu X by bola veľká škoda.

Kryt na iPhone X podľa gusta

Samozrejme, že mobil sa nepodarí zničiť len dieťaťu, ale tento príklad pôsobí vždy dostatočne odstrašujúco, aby sme boli motivovaní svoj iPhone X chrániť z každej strany nejakým štýlovým ochranným obalom. Navyše veľmi dobre vieme, ako často sa menšia nehoda stane nám. Stačí, aby nás niekto drgol alebo aby bol telefón položený na kraji stola, a v priebehu pár sekúnd sa z krásneho Apple zariadenia stáva krabička súca do servisu alebo rovno do šrotu. Neriskujte to preto ani vy.

iPhony nie sú lacné technické hračky, a rovnako lacno vás nevyjde ani výmena poškodených dielov. Myslite tiež na to, ako dlho budete svojho zariadenia, kým ho budete mať k dispozícii opäť v bezchybnom stave. Iba málokto z nás si vie predstaviť čo len deň bez mobilu. Veď je doba, keď sa potrebujeme deliť o všetky zážitky so svojimi blízkymi.

Kvalitný kryt na iPhone X vám pomôže vyhnúť sa katastrofám. Vyberte si materiál a potlač, aká vám vyhovuje, a postarajte sa nielen o bezpečie vášho mobilu, ale tiež jeho i váš imidž.

Obaly na iPhone X s filmovými motívmi

Dušou dieťaťom? To nie je hanba! Prejavte svoju osobnosť, záujmy či životnú filozofiu vďaka ochrannému obalu na iPhone X. Hovoriť za vás bude obrázok alebo motto, ktoré vás povzbudí alebo vás prinúti pousmiať sa vždy, keď sa na svoj mobil pozriete. Takýto istý účinok môže mať váš kryt aj na ostatných, preto nemajte výčitky, ak sa pri hľadaní vhodného ochranného obalu na iPhone X trochu zdržíte.

Romantici ocenia kvetinovú výzdobu krytov, ornamenty, iní zasa výstražné nápisy na tmavom pozadí. Aj milovníci filmov a komiksov si prídu na svoje, bez ohľadu na vek. Správny fanúšik Star Wars či marveloviek predsa musí vlastniť licenčný ochranný kryt na iPhone X. Silikón, hliník aj plast sú vykrojené tak, aby sa obal maximálne prispôsobil vášmu zariadeniu a jeho používanie ostalo naďalej pohodlné, ale tentokrát aj bezpečné. Kvalitný obal na telefón nechráni zariadenie len pred poškriabaním a prasklinami, ale tiež pred prachom, mastnotou a iným znečistením, preto si bez strachu zoberte iPhone na stavbu aj do jedálne.

 

Scroll To Top