Free songs
Home / Auto-moto / Náhradné a repasované diely
Náhradné a repasované diely

Náhradné a repasované diely

Hľadáte náhradný diel na Váš osobný či nákladný automobil za výhodnú cenu? Potom ste u nás správne! Tirshop.sk ponúka dovoz a distribúciu náhradných dielov a repasovaných dielov pre osobné ako i nákladné vozdilá, ďalej na prívesy, návesy a autobusy za zvýhodnených cenových podmienok.

Pre osobné vozidlá popredných značiek v ponuke eshopu nájdete turbá, brzdové strmene a prevodovky riadenia. Ponuku ďalej tvoria oleje rôzneho objemu od malých litrových až po veľké päť litrové od výrobcov Castrol, Elf, Mobil, Shell a Total.

Brzdové kotúče

Brzdové kotúče

Majiteľom návesov dávame do pozornosti brzdové kotúče, ktoré sú za výhodnú cenu. Rovnako zaujímavá je ponuka brzdových valcov, konkrétne typ RVI Midliner, ktorého pôvodná cena 500 € je znížená na neuveriteľných 195 €. Tak sa poponáhľajte, pretože skladové zásoby sa rýchlo míňajú!

Ponuku sme rozšírili aj o opravárenské sady na kompresory, brzdové strmene a kompresory. Nenašli ste v našom eshope čo ste hľadali? Potom sa na nás obráťte telefonicky alebo emailom a pokúsime sa zohnať Vami požadovaný náhradný diel v čo najkratšom čase.

Všetok tovar, ktorý nájdete v aktuálnej ponuke eshopu Vám kurierská spoločnosť Remax doručí do 3 pracovných dní vrámci celého Slovenska.

Scroll To Top