Free songs
Home / Bývanie / Idete meniť plastové okná? Vyberte si toho najlepšieho dodávateľa

Idete meniť plastové okná? Vyberte si toho najlepšieho dodávateľa

Hoci je ešte len leto, už vás počas chladnejších nocí hnevá, ako vám prefukuje vaše okná? Ako si studený vietor behá po vašej izbe, ako keby sa nič nedialo? A to ešte neprišli prvé mrazy. Mali by ste sa zamyslieť nad výmenou nových okien, kým ešte nie je neskoro. Prečo? Z jednoduchého dôvodu – môžete mať aj to najlepšie zateplenie domu, no kým nebudú tesniť aj vaše okná, úspora nákladov za energiu počas zimy sa len veľmi ťažko vyšplhá do takej výšky, ako ste si predstavovali.

shutterstock_257502658

Čo by ste mali chcieť od plastových okien?

Najdôležitejšou vlastnosťou plastových okien je ich izolácia – tepelná a aj hluková. Takže ich oceníte nielen v zime, ale kedykoľvek, keď vám pod oknami bude hučať smetiarske auto alebo sa budú veselí ľudia vracať z podnikov. Prečo sú plastové okná také obľúbené? Je to vďaka ich skvelému pomeru cena vs. výkon. Za veľmi prijateľnú cenu získate toľko výhod, že vaša investícia sa vám rýchlo vráti. A nemusíte sa báť, že by sa plastové okná nehodili na váš dom – už sa nevyrába iba biela klasika, ale akákoľvek farba, na ktorú si spomeniete. Dnes už aj kvalitné drevené okná majú podobné vlastnosti ako plastové, takže sa nemusíte obávať, že by ste nemohli zaizolovať a ušetriť energiu na svojej horskej chate.

Dajte si záležať na dodávateľovi

Zachytili ste zvýšený počet sťažností na dodávateľov plastových okien? Jednak kvôli neprofesionálne odvedenej práci a potom aj kvôli prístupu dodávateľa, keď ste ho upozornili na jeho nekvalitne odvedenú prácu? Áno, naozaj sa takéto veci dejú, preto si musíte dať záležať na kvalitnom dodávateľovi.

Scroll To Top