Free songs
Home / Komerčné články / Excel online
Excel online

Excel online

Hľadáte rýchly spôsob, ako sa naučiť Excel? V tom prípade zvážte možnosť naučiť sa tento program cez internet. Je to pohodlné a rýchle. Na rozdiel od dochádzkového kurzu, máte pri štúdiu Excelu online úplnú flexibilitu. Idete na týždňovú dovolenku? Môžete si dať prestávku, alebo pokračovať a vzdelávať sa aj na cestách. Máte toho tento týždeň vyše hlavy? Doprajte si prestávku a pokračujte, keď vám to bude najlepšie vyhovovať. Vzdelávajte sa cestou do práce, večer vo vašej posteli, alebo kedykoľvek máte práve čas a chuť.

Video kurz Excel online má okrem toho aj ďalšie praktické výhody – oveľa nižšia cena (keďže netreba platiť napríklad prenájom priestorov) a tiež materiály a videá, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť. A nakoniec je tu aj faktor motivácie – vidíte svoj progres, viete čo ste sa už naučili a koľko toho ešte máte pred sebou. A ak to všetko zvládnete, čaká na vás aj zaslúžená odmena v podobe certifikátu.

Čo sa v kurze Excel online naučíte?

Naučíte sa všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste tabuľkový program ovládli vy a nie on ovládal vás. Zorientujete sa v užívateľskom prostredí a naučíte sa pracovať s Excel funkciami. Takže keď program otvoríte, nebudete mať pocit, že váš všetky tie čísla a údaje zahltia. Sčítanie, spriemerovanie, alebo prevedenie tabuľky do grafov, pre vás už nebude španielskou dedinou. A ak to nevzdáte, naučíte sa aj ako zvládnuť kontingenčné tabuľky, čo je už síce trošku vyšší level, ale táto znalosť vás na pohovore dokáže katapultovať aj do ďalšieho kola.

Z kariérneho pohľadu je Excel veľmi dôležitý, no keď sa v ňom naučíte pracovať, využitie možno nájde aj vo vašom súkromnom živote. Zoznamy filmov, pesničiek, údaje z tréningu, rozpis povinností, mesačné výdaje … zjednodušte si život a ušetrite čas, ktorý by ste strávili nekonečným hľadaním kúskov papiera s vašimi poznámkami. Použite filtre, prepojte odkazy z iných listov alebo súborov a čo je najlepšie – všetky údaje budete mať na jednom mieste a k dokážete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

 

Scroll To Top