Free songs
Home / Bývanie / Interiér / Doplnky, ktoré by ste rozhodne mali mať v domácnosti
Doplnky, ktoré by ste rozhodne mali mať v domácnosti

Doplnky, ktoré by ste rozhodne mali mať v domácnosti

Každá správna gazdinka sa stará nielen o svoju rodinu, ale aj o správny chod domácnosti. Neraz sa však stáva, že kúpi nové doplnky, ktoré sa ale vôbec nehodia do daného priestoru. Aké doplnky by ste ale rozhodne mali mať v domácnosti? Určite medzi ne budú patriť kedysi slávne, ale aj dnes veľmi preferované krištáľové vázy.

Spálňový program

Kvetinové záclony, prikrývky a deky

Kvetinové vzory sú momentálne IN a práve preto by ste sa mali po nejakých poobhliadnuť. Či už sú na vankúšových obliečkach, na deke, alebo na záclone, určite si zaobstarajte aspoň jeden doplnok do domácnosti v kvetinovom vzore. Pokojne si môžete vybrať aj nové krištáľové karafy s prírodnými motívmi. Mimochodom krištáľové karafy taktiež musia byť v každej domácnosti. Nikdy si lepšie nevychutnáte vínko, ako keď si ho nalejete práve z krištáľovej karafy.

Húpacie kreslo

Po náročnom pracovnom dni určite oceníte oddych v húpacom kresle. Buď si ho dáte do spálne kúsok od toaletného stolíka, alebo priamo do obývacej izby. Pozor, na húpacie kreslo vám odporúčame dávať si deku. Ochránite si tak poťah a zabránite tak jeho pravidelnému praniu. Najmä ak máte malé deti, deku na húpacom kresle rozhodne oceníte. V prípade, že vám bude chladno pri čítaní knihy alebo popíjaní ľadovej kávy, pokojne sa ňou môžete zakryť a vychutnávať si pohodu.

Tieniace prvky

Najmä teraz – cez letné mesiace oceníte prítomnosť markízy, roliet a kvalitného žalúzia. Cez rolety neprenikne žiadne slnečné žiarenie. Markíza ochráni vaše otvorené terasovité priestory pred priamym slnkom a kvalitné žalúzie budete potrebovať nezávisle od toho, či je leto, alebo zima.

Ešte sa vrátime ku krištáľovým vázam. Ak nemáte ani len tušenia, kde by ste ich zohnali a ešte k tomu za primeranú cenu, odporúčame vám pozrieť si Bohemia Crystal eshop.

Scroll To Top