Free songs
Home / Tipy & triky / Ako sa chrániť doma a na počítači?
Ako sa chrániť doma a na počítači?

Ako sa chrániť doma a na počítači?

Bezpečnosť je v súčasnosti prvoradá a je jedno, či ste doma, alebo na počítači. Vždy potrebujete byť v bezpečí a informovaní o veciach, ktoré sa dejú okolo vás. Ako sa chrániť doma a na počítači?

Na ochranu doma a na počítači viete použiť množstvo dostupný technológií, ktoré sa v súčasnosti, dosť propagujú a vytvárajú. Ostať v bezpečí je jednoduchšie, ako ste si mohli myslieť. No čo treba preto spraviť?

Ako zostať chránený doma?

Najlepšou ochranou pred neželaným hosťom, či zlodejom je alarm do domu. Ide o najčastejšie vyhľadávanú možnosť na zabezpečenie objektu. Ak niekde odchádzate, jednoducho si zadáte heslo a váš alarm na dome sa zapne. Ak sa niekde otvoria dvere a zlodej nestihne zadať heslo do nejakého časového intervalu, zapne sa alarm. Alarm má neskutočnú hlasitosť a preto sa o ňom dozvie aj niekto na úplnom konci ulice. Pri použití alarmu aj s pohybovými senzormi, bude váš dom nedobytná pevnosť. Ak zháňate kvalitné alarmy a systémy, rozhodne odporúčame značku Jablotron. Jablotron je výrobca kvalitných zabezpečovacích systémov a alarmov, vďaka ktorým dokážete kontrolovať bezpečnosť svojho domu, kdekoľvek s pripojením na internet. Dozviete sa tak o všetkom, čo sa u vás deje.

Ako sa chrániť na počítači?

V dnešnej dobe je takmer nevyhnutné ovládať základy počítačov. Ak medzi týchto ľudí nepatríte a o počítačoch a bezpečnosti na internete množstvo neviete, dávajte si pozor! Niekedy stačí len kliknúť na odkaz na neznámej stránke a niekto na opačnej strane zeme, dokáže vidieť vaše súbory, nebodaj aj platobné karty, heslá a iné citlivé údaje. Je dobré zaobstarať si Eset smart security. Ten vám zaručí bezpečnosť a zablokuje vám prístup na nevhodné stránky, alebo vás upozorní v prípade nebezpečia. Vy tak ostanete chránení a nemusíte sa obávať ničoho nebezpečného.

Neváhajte a zabezpečte sa aj vy!

Scroll To Top