Ako si našetriť na rekonštrukciu bývania

V Bývanie, Tipy & triky

Túžite rekonštruovať, ale obávate sa, že vám to po finančnej stránke nevyjde? Potrebujete vymeniť chladničku, práčku, sušičku, šporák, obývaciu stenu a iné súčasti vašej domácnosti v čo najkratšej dobe? Neplačte do vankúša, pretože my vám poradíme, ako si ušetriť peniažky aj na prípadné rekonštrukcie. Uvidíte, že za ušetrené peniaze si časom budete môcť zaplatiť nielen rekonštrukciu, ale pokojne aj stavbu na kľúč.

Ušetrite za bývanie

Odkladajte si 10% platu

Možno vám to príde zvláštne, ale ak si budete odkladať aspoň 10% svojej výplaty, časom sa vám podarí ušetriť celkom pekný peniaz. Skúste takýto zvyk praktizovať aspoň pol roka. Za ušetrené peniaze sa vám podarí kúpiť si nový nábytok alebo vymeniť opotrebovaný spotrebič. Na výraznejšiu rekonštrukciu bytu budete potrebovať šetriť dlhšie obdobie a nielen pol roka. A práve preto vám ponúkame ďalší spôsob, ako si našetriť peniaze.

Sporiaci účet

Sporiaci účet je ďalšia možnosť, ako neminúť svoju výplatu a naučiť sa pravidelne si odkladať určitú sumu. Odporúčame vám čo najskôr zájsť do banky založiť si podúčet – sporiaci účet, na ktorý si v pravidelných intervaloch budete dávať peniaze. Dajme si príklad: zarábate 800 eur v hrubom. V čistom to je cca 650 eur. Keď určitý deň v mesiaci budete pravidelne ukladať na sporiaci účet napríklad 100 eur, na konci roka si našetríte 1200 eur. Keď ešte k tomu prirátame úroky, bude to celkom slušný peniaz, nemyslíte?

Ako si našetriť na rekonštrukciu bývania
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu