Free songs
Home / Tipy & triky / Zháňate lacný a výkonný telefón?
Zháňate lacný a výkonný telefón?

Zháňate lacný a výkonný telefón?

Poslednou dobou veľmi stúpa dopyt po lacných, avšak dosť výkonných mobilných telefónoch. Na trhu sa takýchto zariadení nachádzajú desiatky, možno až stovky. Záleží potom len na vás, ktorý mobilný telefón tejto kategórie si vyberiete. Každému užívateľovi totiž vyhovuje niečo iné, a teda budú aj ich preferencie úplne odlišné.

Výkonný telefón za nízku cenu?

Nie je to zrovna dávno, kedy sa na slovenskom trhu začali objavovať telefóny Xiaomi. Tieto zariadenia si okamžite získala početnú užívateľskú základňu, a to hlavne vďaka skvelému pomeru cena x výkon. Za cenu radovo niekoľko málo tisíc totiž dostanete nadupaný chytrý telefón, ktorý by sa mohol v niekoľkých parametroch smelo porovnávať s telefónmi vyššej cenovej kategórie. Väčšina telefónov obsahuje DUAL sim technológiu a dotykové Full HD displeja.

Potrebujete odolnejší telefón?

Chytré telefóny sú síce dostupné pre každého, avšak niektorí jednoducho potrebujú o dosť odolnejšie verzie. Tie najprísnejšie parametre spĺňajú smartphony od spoločnosti Doogee. Veľkou výhodou týchto telefónov je možnosť ich modularity. Jednoduchým zakúpením konkrétnych modulov si z chytrého zariadenia vyrobíte vysielačku, môžete tiež zväčšiť základné kapacitu batérií. Dokonca si môžete dokúpiť aj špeciálne kameru, s ktorou zafunguje telefón ako optika nočného videnia.

Chcete niečo originálnejšie?

Ak sa naďalej nechcete zaoberať otázkou, ktorý telefón z tejto kategórie je najlepšie, mali by ste sa určite poobzerať po niečom originálnom. Práve tieto požiadavky bude spĺňať iGET BLACKVIEW so svojimi inteligentnými telefónmi. Ide o veľmi odolné a robustné zariadenie, s ktorými budete viac než spokojní. Disponujú samozrejme najmodernejšou technológiou Android, vďaka ktorej sa ocitajú na absolútnej špičke v tomto segmente. Navyše budete mať príjemný pocit, že podobné zariadenie vo vašom okolí iste mnoho ľudí nemá.

Výkonných a lacných telefónov je na trhu naozaj veľa. Je teda len na vás, či sa vydáte cestou k výkonnosti alebo ju obetujete na úkor odolnosti.

Scroll To Top