Free songs
Home / Komerčné články / Zariaďte si domov elegantne
Zariaďte si domov elegantne

Zariaďte si domov elegantne

V zásade si svoj život a všetko čo je v ňom predstavujeme podľa svojho vlastného prevedenia a nikto alebo nič nám do toho nesmie zasahovať. Originálne riešenie a nápadité kroky sú tým, čo chceme preniesť do svojho okolia a vypovedať o nás a našich predstavách bude všetko navôkol. Nemusíme mať vždy, ale dostatok finančných prostriedkov práve na také veci, ktoré si vo svojich predstavách držíme. Pokiaľ chceme svoj domov zariadiť čo najefektívnejšie  je výbornou alternatívou dlažba v imitácii dreva. Použiť sa dá na akýkoľvek projekt v rodinnom dome, do komerčných priestorov, interiéru aj exteriéru. Sú mrazuvzdorné, protišmykové a majú rovnaké technické  parametre ako klasické dlažby, s tým, že nám jedinečným spôsobom pripomínajú dokonalý vzhľad dreva.

shutterstock_135092687

Dokonalá harmónia

Inšpiráciou môže byť pre vás a vaše prostredie aj vzhľad nadčasovo elegantnej kúpeľne. Dokonalá harmónia elegantných farieb, dezénov a tvaru si podmania vaše zmysly a vy nebudete vedieť, pre ktorý typ sa skôr rozhodnúť. Kúpeľňové štúdio Tarchi Vám vypracuje detailný návrh kúpeľne, ktorý Vám následne pretaví tím odborníkov v čo najkratšom čase do reálnej podoby. Domáci wellness sa môže začať a vaše zmysly tak môžu naplno harmonizovať s celým telom.

Omamná vôňa

S pridaním a použitím vhodných kozmetických, alebo drobných estetických doplnkov si vo svoje kúpeľni vyčaríte závan exotických esencií. Kto by odolal omamnej vôni levandule, jahôd, muškátového hrozna a patchouli. Marseillské mydlá obohatia vaše telo príjemnou energiou, naplnia zmysly a vyčaria spokojnosť na duši. Tieto a podobné vône mydiel so 72 % obsahom tuku z olivového alebo palmového oleja sú obrovským lákadlom nie len pre milovníkov Francúzskej kozmetiky. Originálne riešenia sa tak nemusia týkať len Vášho domova, ale aj vašich zmyslov.

Scroll To Top