Free songs
Home / Šport / Vytiahnite svoj bicykel zo zimného spánku
Vytiahnite svoj bicykel zo zimného spánku

Vytiahnite svoj bicykel zo zimného spánku

Všetci priaznivci cyklistiky sa konečne dočkali! Prvé lúče jarného slnka ich lákajú, aby vytiahli svoje bicykle a išli sa prevetrať na vzduch. Do mesta, do prírody alebo na opustené cesty medzi dedinami. Ak aj vy patríte medzi nadšencov tohto športu, mali by ste tiež vedieť, že správne cyklistické oblečenie vám môže túto športovú aktivitu ešte viac spríjemniť. Máte už vybraté cyklistické tričko alebo cyklistické šortky? V 4F máme všetko, čo na cyklistiku potrebujete!

Cyklistika s nádherným výhľadom

Vyberte sa do hôr a objavujte krásy prírody. Cyklistické tričko od značky 4F je vyrobené z elastického, rýchloschnúceho materiálu s technológiou 4FDry. Je vybavené protislnečným filtrom UPF 50+, a 3 cyklistickými vreckami na chrbte. Cyklistické tričko je niečo, bez čoho sa jednoducho pri cyklistike nezaobídete. Materiál však nie je jediná výhoda cyklistického trička od značky 4F. Reflexné prvky, zadné vrecká, priliehavé rukávy so silikónovými, protišmykovými prvkami a elastické švy sú ďalšími prvkami, ktorými naše cyklistické tričko disponuje. Ak vám je pri cyklistike príliš horúco, ochladiť sa môžete pomocou predného zipsu, ktorý umožňuje reguláciu teploty a vám tak v cyklistickom tričku iste nebude horúco.

 

pánske cyklistické tričko a šortky 4F

Plnohodnotná rodinná aktivita

Cyklistika však ani zďaleka nie je šport pre jednotlivca. Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, ktoré túto športovú aktivitu môžu zaradiť napríklad do svojho nedeľného programu. Okrem spomenutých cyklistických tričiek však svoju pozornosť upriamte aj na spodnú časť cyklistického oblečenia – na cyklistické šortky. Aj tie vám totiž prinášame vo vysokej kvalite, ktorú ocenia aj profesionálni športovci. Pánske cyklistické šortky sú vyrobené z elastického, funkčného materiálu s technológiou 4FDry.  Mäkká, gélová vložka AntiShock a protišmykové, silikónové prvky v páse vám zaručia komfortné bicyklovanie. To však nie je všetko, čo na našich cyklistických šortkách môžete nájsť. Samozrejmosťou sú aj reflexné prvky, ktoré vás chránia pred nebezpečenstvom a pružné nite, ktoré dovoľujú cyklistickým šortkám prispôsobenie na postave. Cyklistické šortky 4F sú vyrobené z elastického funkčného materiálu s rýchloschnúcim vláknami, preto vás nemusí zaskočiť ani dážď.

Dámske cyklistické tričko a šortky 4F

Bicyklujte so značkou 4F

Či už sa rozhodnete pre cyklistické tričko alebo cyklistické šortky od značky 4F, s ich kvalitou aj dizajnovým prevedením budete nadmieru spokojní. Neobmedzujte sa pri vašom obľúbenom športe a stavte na precíznosť športových návrhárov spolupracujúcich s profesionálnymi športovcami. Vaše cyklistické oblečenie – cyklistické tričko či cyklistické šortky vyrábame s nadšením a s vízou radosti zo športovania.

Scroll To Top