Free songs
Home / Bývanie / Výhody kancelárii v lokalite Nové Nivy

Výhody kancelárii v lokalite Nové Nivy

Hľadáte kanceláriu na prenájom v Bratislave? A počuli ste už o Qubes? Plne vybavených kancelárskych priestoroch priamo v novej modernej mestskej štvrti Nové Nivy? Táto lokalita so sebou prináša množstvo výhod, o ktorých sa oplatí vedieť.

Mestská štvrť Nové Nivy je skutočne unikátnym projektom. Práve v nich sa nachádzajú Qubes kancelárie Bratislava, ktoré sú niečím originálne, moderné, flexibilné. 

Čím presne je lokalita Nové Nivy tak výnimočná a prečo má prenájom kancelárskych priestorov práve v nej tak veľké výhody? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac. Upozornenie: čítať na vlastné riziko. Hrozí, že po prečítaní už žiadne iné kancelárie na prenájom nebudú dosť dobré!

O Nových Nivách v kocke

Nové Nivy sú moderná štvrť, ktorá ponúka všetko, čo človek 21. storočia potrebuje. Kombinuje miesto na prácu a biznis, s gastronomickým pôžitkom či možnosťami na oddych, nákup, ale aj na bývanie. Dalo by sa povedať, že spája väčšinu praktických potrieb moderného človeka pre spokojný život do jedného prostredia. Aké výhody teda prináša táto štvrť kanceláriám? Hneď sa k tomu dostaneme.

3 dôvody, prečo je výhodné mať kanceláriu na Nových Nivách

1.    Pretože sa tam budete cítiť dobre

Človek sa rád cíti dobre. To je výhoda sama o sebe. Navyše ak sa cíti dobre v prostredí, kde pracuje, pozitívne to bude vplývať aj na jeho pracovný výkon. Pretože dnes sa už vie, že šťastnejší ľudia pracujú lepšie, robia menej chýb a sú kreatívnejší.

A prečo sa tam budete cítiť dobre? Pretože Novým Nivám na tom záleží a celá štvrť je prispôsobená tomu, aby ste sa tam mali čo najlepšie. Okolie vašej kancelárie vám prinesie možnosti, vďaka ktorým bude váš pracovný deň pohodlnejší. Počas obednej pauzy si môžete skočiť na výborný obed alebo si užiť relax v príjemnom prostredí. Rovnako si môžete vybaviť menší nákup a po práci to nebude mať ďaleko na autobus alebo do centra mesta.

2.    Pretože je to ideálne miesto pre nové biznis kontakty

Žiadna firma nie je opusteným ostrovom. Naopak pre každú spoločnosť je živá biznis komunita prospešná. A presne to sa deje na Nových Nivách. Jednotlivé firmy neexistujú len samy o sebe vo svojich oddelených budovách, ale dochádza k ich prirodzeným kontaktom. Deje sa to tak, že ľudia aktívne zdieľajú atraktívny okolitý priestor – či už sú to obedy, kávičky, prechádzky či posedenia v parku.

Spontánne tak vzniká potenciál pre stretnutia ľudí z rôznych firiem, odvetví, ale aj záujmových skupín. Otvárajú sa tým možnosti pre vznik nových zaujímavých spoluprác, nových nápadov či rozvoj perspektívnych talentov.

Na Nových Nivách nikdy neviete, kedy stretnete toho pravého člena práve do vášho tímu!

3.    Pretože sa môžete spoľahnúť na tých najlepších

Ak už v živote človek rieši čokoľvek, oplatí sa obrátiť na tých najlepších v obore. Preto, ak práve hľadáte dobré priestory pre svoju kanceláriu, vybrať si prácu skúsených profesionálov z HB Reavis nie je vôbec zlý nápad.

Spoločnosť HB Reavis má skutočne bohaté skúsenosti v oblasti komerčného a kancelárskeho rozvoja. Ak máte radi čísla, určite vás poteší 25 rokov fungovania a 1 milión m2, na ktorých sú zhmotnené ich predstavy v originálnych biznisových štvrtiach, coworkingových priestoroch či obchodných centrách. 800 kreatívnych zamestnancoch momentálne pracuje na 29 projektoch. Zo všetkých spomenieme napríklad Londýnske One Waterloo či Varso Place vo Varšave.

Pri budovaní Nových Nív v rukách profesionálov môžete vidieť skĺbenie tých najmodernejších prístupov urbanizmu, architektúry, dizajnu, ale aj ekológii. Bratislave priniesli úplne nové vnímanie verejného priestor spolu s pracovným prostredím. Aj vďaka nim sa dostáva životná úroveň nášho hlavného mesta, ale aj celej krajiny, zase o pár stupienkov vyššie. Je skrátka príjemné spoľahnúť sa na najlepších.

Scroll To Top