Free songs
Home / Komerčné články / Vo svadobný deň musí všetko klapať
Vo svadobný deň musí všetko klapať

Vo svadobný deň musí všetko klapať

Blíži sa vás svadobný deň? Neviete sa dočkať, kedy si poviete áno so svojim životným partnerom? Tento deň si nenechajte ničím pokaziť. Aj keď všetko nevyjde podľa toho, ako ste si naplánovali, tento deň sa už opakovať nebude a práve preto si ho ožívajte plnými dúškami. Tentokrát svoj najčastejšie nosený diamantový prsteň môžete nahradiť iným prsteňom – obrúčkou.

Doplnky pre ženícha

Nenaháňajte sa

Aj keď v harmonograme svadobného dňa by ste si len ťažko našli nejakú voľnú chvíľu, doprajte si ju. Uvarte si kávičku, vyložte si nohy a rozjímajte. Uponáhľaná vystresovaná nevesta si veru svadbu neužije tak, ako by mala. V tento deň dolaďujte len drobnosti. Uvedomte si však, že máte pri sebe svoju matku/ súrodenca/ kamarátky, ktoré vám s prípadnými komplikáciami ochotne pomôžu.

S menšími komplikáciami musíte rátať

Dokonalosť neexistuje. To by ste si mali uvedomiť aj vo svoj svadobný deň. Môže sa stať, že sa vám môžu pokrčiť šaty, zodrať podpätok, zapatrošiť briliantové svadobné obrúčky. S menšími komplikáciami musíte jednoducho rátať. Ani v živote nejde všetko presne podľa toho, ako si naplánujete.

Opäť pripomíname, užívajte si tento deň. Nebude sa totiž opakovať.

Scroll To Top