Free songs
Home / Komerčné články / Uľahčite to vašej pleti a doprajte jej prírodnú kozmetiku
Uľahčite to vašej pleti a doprajte jej prírodnú kozmetiku

Uľahčite to vašej pleti a doprajte jej prírodnú kozmetiku

Organizmus v dnešnom svete bojuje s mnohými nástrahami v podobe znečistenia životného prostredia alebo výrobkov plných chémie. Ak nežijeme na okraji lesa ďaleko od mestského ruchu a smogu, podpisuje sa to na nás. Špeciálne príbehy by vedela rozprávať naša pokožka, ktorej často ubližujeme nezdravou životosprávou a používaním umelých kozmetických výrobkov plných parabénov a farbív. Ako to zmeniť? Obráťte sa späť k prírode.

obr3

Nemusíte sa však hneď sťahovať na vidiek. Stačí opatrnejšie vyberať nielen to, čo zjete, ale aj čím sa umývate a ošetrujete si pleť. Výbornými pomocníkmi v kozmetike sú prírodné produkty s arganovým olejom. Čistý arganový olej nazývaný tiež marocké zlato, je výbornou náhradou hydratačných krémov, ale pre staršie dámy aj krémov proti vráskam. Namiesto niekoľkých produktov tak stačí používať jeden, v podobe stopercentného čistého arganového oleja, pripravovaného v súlade s ekologickým hospodárstvom.

Na pleť má takýto olej silne revitalizačné účinky kvôli vysokému obsahu vitamínu E. Chráni ju proti voľným radikálom, vyživuje ju do hĺbky a hydratuje, takže pleť je pri pravidelnom používaní hebká a zároveň matná. Olej je totiž nemastný, a zároveň znižuje tendenciu pleti produkovať viac mazu, než potrebuje. Zbohom šupinám a podráždeniu pleti, dokáže pomôcť dokonca aj v prípade kožných chorôb!

Rôzne výrobky z arganového oleja sú potom už len čerešničkou na torte: čistiace mydlá či tuhé vlasové šampóny vyrobené pod najprísnejším dohľadom certifikačných orgánov, ktoré kontrolujú výrobu prírodných kozmetických produktov. Najsilnejší ale ostáva arganový olej vo svojej prirodzenej podobe, lisovaný za studena bez použitia chemickej extrakcie. Tým sa zachováva v tomto elixíre mladosti maximum vitamínov a účinných látok.

Scroll To Top