Free songs
Home / Auto-moto / Sú celoročné pneumatiky správna voľba?
Sú celoročné pneumatiky správna voľba?

Sú celoročné pneumatiky správna voľba?

Jar nás už dávno navštívila, teraz sa dá hovoriť skôr o tom, že pomaly už začína leto. Síce len tak nesmelo nakukuje a skúma terén, ale jeho prítomnosť niekde za rohom je cítiť. Preto by ste mali  mať už dávno obuté letné pneumatiky. Ale ak ste odkladali a odkladali a doteraz ešte jazdíte na zimných, tak máte najvyšší čas prejsť na letné pneumatiky. Aj keď už možno už včera bolo neskoro. Ale nič tragické sa nedeje, len ste trošku viac zodrali svoje zimné pneumatiky, teraz ale dajte šancu ukázať sa v plnej kráse aj letným pneumatikám.

Je čas obuť na letné

Je čas obuť na letné

Chceli ste prezuť skôr, ale potrebujete si kúpiť nové letné pneumatiky a čakáte, kým ich ceny klesnú? Nečakajte ďalej! Pneumatiky z Pneupexu si teraz kúpite za skvelé ceny, nemusíte ani čakať na zľavovú vlnu. Vyberte si kvalitné pneumatiky zo širokej ponuky – Michelin, Yokohama, Bridgestone, Pirelli či slovenský Matador. Doprajte si odpich bez toho, aby ste mali vrásky na čele, že ešte stále deriete zimné pneumatiky. Bola by obrovská zbytočnosť kupovať každý rok nové zimné pneumatiky, len kvôli tomu, že sa vám nechcelo alebo ste nemali čas ich prezuť.

Ak sa spoliehate na celoročné pneumatiky, mali by ste zvýšiť pozornosť. Pretože testy celoročných pneumatík ukázali, že sú na snehu a v chlade horšie ako zimné pneumatiky a na mokru a suchu sú zase horšie ako letné. Takže tá chvíľa, ktorú vám zaberie prezutie vášho štvorkolesového miláčika, sa skutočne vyplatí. Na cestách rozhoduje drobné detaily, ak sa však chcete aj naďalej spoliehať na celoročné pneumatiky, potom zvážte investíciu do drahých „celoročiek“ od kvalitných výrobcov. Vtedy sa kvalita celoročných pneumatík vyrovná letným či zimným gumám. Prajeme vám veľa šťastných kilometrov.

Scroll To Top