Free songs
Home / Komerčné články / Prežite veľkonočné sviatky v Tatrách
Prežite veľkonočné sviatky v Tatrách

Prežite veľkonočné sviatky v Tatrách

P očas nadchádzajúcich veľkonočných sviatkov sa veľa rodín, ktoré žijú v mestách presúva na dovolenku na hory. Horský vzduch v kombinácii s príjemným relaxom Vás po náročnej túre zaručene vzpruží a bude mať pozitívny vplyv na Vaše zdravie.

shutterstock_121571026

Najmä vysokohorské hotely ponúkajú vo svojich ubytovacích zariadeniach rôzne doplnkové služby, ktoré po príjemnej prechádzke na čerstvom vzduchu určite oceníte. Niektoré dokonca disponujú aj vlastným wellness centrom, v ktorom sa môžete zrelaxovať podľa svojich predstáv. V ponuke doplnkových služieb nechýbajú klientmi najčastejšie preferované masáže. Nesmie chýbať ani fínska, parná, či bylinková sauna a obľúbené vírivky. V reštauráciách Vám zase veľmi radi pripravia rôzne gastronomické špeciality, ktoré pošteklia Vaše chuťové poháriky a zabezpečia nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. V kombinácii s kvalitným vínkom, či dobre namiešaným drinkom ani nemôžete deň na horách lepšie zakončiť. Dobre prekysličený a dostatočne zrelaxovaný organizmus je po takto strávenom dni pripravený na pokojný spánok.

Ak sa vyberiete napríklad na vysokohorskú túru a zvolíte náročnejší výstup na Gerlach, tak sa nezabudnite riadiť pokynmi vysokohorských vodcov a zbytočne neriskujte. Aj skúsený turista môže zablúdiť a ako všetci vieme, Tatry dokážu byť niekedy nevyspytateľné, a najmä počasie v nich. To sa môže zmeniť z hodiny na hodinu a prekvapiť Vás silnou víchricou, či hmlou, kedy je orientácia v teréne náročnejšia. Ak máte so sebou na horách aj deti tak opatrnosti nikdy nie je nazvyš. Objektívne zhodnoťte svoje sily a zbytočne sa nepreceňujte. Aj kratšia prechádzka vo vysokohorskom prostredí môže potešiť Vaše telo a dušu.

V prípade, že ešte stále váhate, ktorý hotel si pre svoju veľkonočnú dovolenku vybrať, tak skúste kliknúť na tento odkaz a navštívte najvyššie položený horský hotel na Slovensku.

Scroll To Top