Free songs
Home / Bývanie / Presťahujte si obývačku na záhradu – je čas na nový záhradný nábytok
Presťahujte si obývačku na záhradu – je čas na nový záhradný nábytok

Presťahujte si obývačku na záhradu – je čas na nový záhradný nábytok

Nečakajte na začiatok leta. Už teraz si dokážeme užívať na našich záhradách, ale aj na balkónoch a terasách, úžasnú pohodu. Potrebujeme k nej ale pohodlné sedenie. Plánujete si konečne kúpiť nový záhradný nábytok? Alebo ten váš starý doslúžil? Pozrite sa, čo vám nesmie chýbať.

Kto má záhradu, ten sa určite na ňu za slnečného počasia kompletne presťahuje

Pod pergoly prenesieme kuchyňu, obývačka je najúžasnejšia uprostred trávniku, alebo na terase. Už dávno nedávame na záhradu starý vyradený interiérový nábytok, ani si ho nevyrábame z dosiek. A aj ten lacný plastový slúži iba ako dočasné provizórium. Na našich záhradách sa objavujú kompletné sedacie súpravy, 3+2+1, 3+2, alebo ich rohové varianty. Tieto záhradné sety odolávajú počasiu, majú dokonca čalúnené sedačky a operadlá, ktoré však obvykle pred dažďom schovávame.

Hitom pre záhradný nábytok sú dnes tri materiály: tropické drevo, ktoré sa ošetruje len olejmi na tvrdé drevo, umelý ratan a hliník. Posledné dva materiály sú bezúdržbové, čo je pre použitie v exteriéri obrovská výhoda. Šetrí čas aj peniaze.

TIP: Výborným riešením na záhradu je ratanový nábytok. Nie však z prírodného ratanu, ale z bezúdržbového a odolného polyratanu. Je to moderná a vkusná obdoba plastového nábytku, ktorý nesklame ani najnáročnejších z nás.

Hojdajte sa!

Nezabudnite na záhradnú hojdačku. Hojdačiek vlastne nie je nikdy dosť a môžete ich mať viac. Miesto lavíc a lavičiek letia práve hojdačky. Hitom však sú aj rôzne závesné textilné hojdačky. Zavesiť sa dajú pod záhradný prístrešok, ale aj na strom. Tam sú najúžasnejšie. A nezabudnite ani na malé hojdačky pre deti. Už dojčatá sa na záhrade budú radi hojdať.

Záhrada pre deti

U detí ešte zostaneme, pretože záhrada musí baviť aj naše deti. Ideálne je im zadovážiť ich vlastný detský záhradný nábytok. V sortimente Kinekus.sk nájdete napríklad nádherný set so stolom, stoličkami a slnečníkom s dizajnom lienky alebo žabky.

Scroll To Top