Free songs
Home / Tipy & triky / Pekné prsia môžeme mať aj bez plastiky

Pekné prsia môžeme mať aj bez plastiky

Krásne prsia chce mať každá z nás. Ich krásu si ale predstavujeme rôzne. Niektoré z nás by sme ocenili dve až tri čísla naviac, iným by sa šiklo trochu pevnejšie poprsie. Láka vás plastika? Pozor na ňu, nemusí byť najlepším riešením.

Môžeme mať krásne a väčšie prsia aj bez invazívnych zásahov?

Riešením sú tabletky na zväčšenie poprsia, ktoré skutočne fungujú, pokiaľ si ich správne vyberieme. Nie sú samozrejme pre ženy, ktoré netúžia po krásnom poprsí, ale chcú sa premeniť na monštrum, takto ale žiadna z nás, normálnych žien, vypadať netúžime. Tabletky na zväčšenie poprsia BreastExtra sú vynikajúcou voľbou pre ženy túžiace zväčšiť a skrášliť svoje poprsie bez skalpelu a rizík, ktoré plastika poprsia prináša. Dokonca s BreastExtra nebude naše cesta za krásou ani dlhou. Vysoký obsah koncentrovaných účinných látok zaistí rýchlu zmenu k lepšiemu. Viac o prípravku na zväčšení pŕs nájdete na stránkach https://www.magaprsia.sk/Tabletky majú výborné referencie. Nemajú tiež žiadne nebezpečné vedľajšie účinky, čo sa o operácii pŕs povedať nedá.

Nechoďte pod nôž!

Plastika poprsia nemusí byť bez rizika. Pekné prsia priťahujú pozornosť, ale stoja nám za to? Nejde len o to, že výsledok nemusí byť podľa našich predstáv. Často sa prezentujú rôzne odstrašujúce prípady žien, ktorým na plastike zohavili prsia. Ale riziká sú aj skryté. Prasknuté silikóny sú nebezpečné. No nebezpečie môže byť aj v tom, že sa nám silikónové implantáty v poprsí pohnú. Nielenže sa nám prs zdeformuje, ale vytvorí sa aj bolestivá a tvrdá kapsulárna kontraktúra, kvôli ktorej musí implantát von. A operáciu si zaplatíte ešte raz. Takže riziká plastiky pŕs nie sú zanedbateľné.

Implantáty tiež nie sú naveky

Nenechajte sa nachytať na doživotnú záruku implantátov. Tá nie je do konca vášho života, ale do konca životnosti implantátu. A tá je aj u tých najlepších len 10 rokov. Potom si ich musíte nechať vymeniť. Budete na to mať finančné prostriedky? Operácie môžu byť drahšie, rovnako ako implantáty. Budete si môcť dovoliť riskovať plnú narkózu kvôli svojmu budúcemu zdravotnému stavu? Všetky tieto otázky by sme si mali klásť, ak sa rozhodujeme, ako na zväčšenie pŕs. Kvalitné tabletky sú určite bezpečnejšou cestou ku kráse.

Scroll To Top