Free songs
Home / Komerčné články / Obrazy pomôžu dotvoriť tvár vášmu domovu
Obrazy pomôžu dotvoriť tvár vášmu domovu

Obrazy pomôžu dotvoriť tvár vášmu domovu

Zariaďovať si nové bývanie nie je žiadna hračka. Nová sedačka, nové skrinky, nová podlaha, jednoducho nové všetko. Kým z ničoho urobíte niečo, čo aspoň trochu začne pripomínať váš vytúžený domov, dá to poriadne zabrať. Jednou z neoddeliteľných súčastí bývania sú obrazy. Je už na vás a vašom vkuse, či si vyberiete olejomaľby, duplikáty, obraz z fotky, plagáty alebo originál od menej známych autorov. Obraz však neslúži iba ako ozdoba, môžete vďaka nemu upraviť aj jednotlivý priestor. Ako? Jednoducho.

screen-perfektneobrazy-sk

Narábajte s perspektívou

Obrazy do obývačky môžete vyberať podľa veľkosti miestnosti. Ten, kto má malú obývaciu izbu, ju chce mať samozrejme väčšiu. Nie je to nič nemožné, aj keď nie je nafukovacia, stačí sa trochu pohrať s perspektívou a optikou. Presvetlite ju – biele steny, veľa svetla, pridajte lampy, odostrite žalúzie a vpustite dnu slnko. Okrem toho je oveľa lepšie, keď v malej izbe máte jeden veľký a výrazný obraz. Zabudnite na desiatky malých obražtekov, ktoré izbu iba zmenšujú, robia ju preplnenou a vy sa tam potom cítite stiesnene. Nebojte sa vymeniť desať za jeden, je to pre vás výhodná výmena.

Zútulnite si kuchyňu

Ďalšou miestnosťou, kde sa hodia obrazy, je kuchyňa. Na výber máte niekoľko možností – buď si natriete stenu čiernou farbou na tabuľu, na ktorú si budete sami maľovať kresby a odkazy kriedou, alebo si vyberiete obrazy do kuchyne s tématikou jedla, pitia, ovocia, zeleniny, kávy či medu. Je to na vás, pre ktorú možnosť sa rozhodnete. Dôležité je, aby ste sa pri varení cítili príjemne a to sa potom prejaví aj do výnimočnosti vašich jedál.

Kde nájdete obrazy

Hľadáte obrazy, ktoré by ste si mohli dať do obývačky či kuchyne? Navštívte stránku PerfektneObrazy.sk a ocitnete sa v obrovskej virtuálnej galérii, odkiaľ si budete môcť kúpiť obraz bez toho, aby ste ho museli vydražiť za desiatky miliónov eur. Pomôžte vašej domácnosti získať jej pravú a útulnú tvár.

Scroll To Top