Free songs
Home / Komerčné články / Oblek a luxusné hodinky. Neodolateľná sexi kombinácia
Oblek a luxusné hodinky. Neodolateľná sexi kombinácia

Oblek a luxusné hodinky. Neodolateľná sexi kombinácia

Oblekom sa to nekončí. Práve naopak, všetko sa iba začína. Oblek je symbolom zodpovednosti, serióznosti, spoľahlivosti a vkusu. Dáva okoliu najavo, že jeho majiteľ je nositeľom takých istých vlastností. Má vkus a tyká si s eleganciou. Je dostatočne sebavedomý, spoločensky aktívny, vie, čo chce a myslí aj na najmenšie detaily.

hodinky-k-obleku-ichrono-sk

Nad detailami vo forme rôznych módnych doplnkov by ste mali rozmýšľať už pri kúpe obleku.  Doplnkami sa pri kúpe obleku myslí najmä vhodne zvolená kvalitná obuv, manžetové bombíky a samozrejme vkusné pánske hodinky. Hoci by sa mohlo zdať, že jedinou úlohou hodiniek je ukazovať presný čas, nie je to celkom tak. V súčasnosti sa hodinky stali plnohodnotným doplnkom odzrkadľujúcim estetické cítenie majiteľa, vkus a postavenie.Na slovenskom trhu je na výber množstvo hodiniek pre pánov, ktoré sa vyznačujú klasickou eleganciou, i tých luxusných.

Akým hodinkám sa určite vyhnúť?

Absolútne neprípustné sú digitálky. Radšej menej luxusné analógové hodinky, ako drahé digitálne. Dobrý nápad nie sú ani nové, moderné smart hodinky. Ukazujú síce počasie, prijímajú e-maily a správy zo sociálnych sietí, blikajú, vibrujú a upozorňujú na najdôležitejšie udalosti, no k obleku sú nevhodné.

Po akých náramkových hodinkách siahnuť?

Puzdro hodiniek by malo farebne ladiť s manžetovými gombíkmi a so sponou na kravate. Puzdrá kvalitných pánskych luxusných hodiniek bývajú vyrobené z ušľachtilých kovov. Strieborné patria k oblekom sivej či čiernej farby, zlaté k oblekom v odtieňoch hnedej a   krémovej. Dôležitá je hrúbka tela hodiniek. Čím sú hodinky tenšie, tým lepšie. Ideálne je, keď sa vám hodinky bez ťažkostí zmestia pod manžety rukáva.

Dizajn by mal mať čisté a jednoduché línie, číselník musí byť dobre viditeľný, rýchlo a ľahko čitateľný. Neoplývajú žiadnymi komplikovanými funkciami. Dôraz sa kladie na jednoduchosť a funkčnosť.

Remienok by mal byť kožený a jeho farba zasa v zhode s opaskom a topánkami. Najlepšie čierny alebo tmavohnedý. Hladký, ale prípustný je i vzorovaný. V správnej dĺžke. Hodinky nesmú škrtiť ani sa na ruke pretáčať. V žiadnom prípade nesiahajte po lacných náhradách kože. Takéto remienky vám dlho nevydržia, rýchlo popraskajú, nehovoriac o tom, že púšťajú farbu. Na košeli sa vám vytvoria nepekné škvrny a do kože sa vám dostanú látky, ktoré môžu spôsobiť alergie.

Najvhodnejšie náramkové hodiny k obleku sú také, o ktorých ani neviete, že ich máte. Nevyrušujú, sú ľahké, praktické a funkčné. A súčasne, keď ich potrebujete, dá sa na ne spoľahnúť. Sú presné a výkonné. Rovnako ako ich majiteľ. Rovnako ako vy.

Scroll To Top