Free songs
Home / Tipy & triky / Nožnicový stan – aké je jeho využitie?

Nožnicový stan – aké je jeho využitie?

Ak staviate záhradný prístrešok, prípadne predajný stánok pre váš biznis, máme pre vás tip na výhodné riešenie. Prečo je práve nožnicový stan tak výhodný?

Stavba fixných stánkov a prístreškov sa už v dnešnej dobe neoplatí. Nielenže v mnohých prípadoch by ste na ich výstavbu mali mať stavebné povolenie, ale naviac je ich výstavba časovo náročná a používanie neflexibilné. Potrebujete nejaké základy a keby ste potrebovali v budúcnosti stánok alebo prístrešok premiestniť, spraviť by ste tak vedeli len veľmi ťažko.

Našťastie, moderná doba prináša moderné riešenia a jedným z nich sú práve nožnicové stany. Tie môžu mať viacero rozličných podôb. Môžu predstavovať záhradný stan, ale napríklad aj výhodný promo alebo predajný stánok. V čom spočíva ich najväčšia výhoda? Azda vo flexibilite, ktorú ponúkajú. Za pár minút ich viete jednoducho zložiť a poskladať, aj keď ste manuálne menej zruční. Po zložení zaberú málo miesta, viete ich tak jednoducho skladovať alebo prepravovať. Zároveň však disponujú odolnosťou a vlastnosťami, ktorými dorovnávajú výhody fixných a pevných stánkov.

Na záhradu i trhovisko

Základ nožnicového stanu tvorí kvalitná a odolná konštrukcia vyrobená buď z ocele, alebo hliníka. V oboch prípadoch si môžete byť istí, že konštrukcia je mimoriadne solídna a odolá aj veľkým náporom počasia, či už dažďa alebo vetra. Konštrukcia je ochránená kvalitným náterom, aby odolala pôsobeniu chemikálií, ktoré by ju mohli narušiť. Odolnosťou a stopercentnou nepremokavosťou sa môže pýšiť aj strešná plachta, v prípade potreby môžete svoj záhradný altánokzáhradný pavilón, či iné typy nožnicových stanov obohatiť aj o bočné plachty vytvárajúce steny. Nožnicový stan je skvelým riešením aj v prípade, že zháňate výhodné promo stánky.

Dostupných je viacero rozmerov a farieb plachtoviny, je len na vás, aby ste si vybrali ideálny nožnicový stan na vaše využitie.

Scroll To Top