Free songs
Home / Komerčné články / Nové automobily na predaj: 4 výhody nejazdených vozidiel
Nové automobily na predaj: 4 výhody nejazdených vozidiel

Nové automobily na predaj: 4 výhody nejazdených vozidiel

Každý sa pri nakupovaní rozhoduje podľa svojich kritérií – ľudia, ktorí kupujú tradičné maslo, s údivom sledujú tých, ktorí si radšej kúpia rastlinný tuk. Pýtajú sa: „Prečo uprednostnili cenu namiesto kvality?“ A iné to nie je ani pri kúpe vozidla – každý má vlastné požiadavky. Vybrať si nový automobil alebo dať prednosť jazdenému? To záleží na tom, aké sú vaše nákupné kritériá. Aj preto univerzálna odpoveď na túto otázku neexistuje.

Nové automobily na predaj

Nové automobily na predaj

1. Nové automobily nemajú históriu

Samozrejme, nejakú históriu majú aj nové automobily – sedačku do vozidla namontoval Karl, na Slovensko dorazilo vlakom z Nemecka. Nemusíte však všemožnými spôsobmi zisťovať, ako sa k nemu pôvodný majiteľ správal, či bolo búrané, alebo či má skryté závady. Daňou za tento skvelý pocit, že sa nemusíte obávať týchto problémov, je vyššia cena. Preto si pred kúpou auta musíte stanoviť základné kritériá, podľa ktorých budete postupovať.

2. Získate vozidlo so zárukou a servisom

Pri vozidlách platí priama úmera – čím je automobil starší, tým častejšie potrebuje servisný úkon. Pri novom aute za vás hradí náklady spojené s jeho opravou výrobca. Samozrejme za predpokladu, že tieto problémy nevznikli vaším pričinením. Práve vďaka záruke jazdíte s lepším pocitom a niekoľko rokov sa o váš automobil stará výrobca. Veľkou výhodou je, že dnes si za príplatok veľmi jednoducho predĺžite záruku na viac ako zákonom stanovené 2 roky.

3. Nový automobil, nové možnosti

Nové poznatky konštruktérov, prinášajú nové technológie, prepracované systémy a zvýšenú bezpečnosť. A práve najmodernejšie riešenia nájdete v nových automobiloch. Okrem toho nemusíte hľadať v bazároch Audi A4 zelenej farby, s koženými sedačkami a dieslovým motorom. Jednoducho si ho od predajcu objednáte a nestrávite hodiny pátraním po svojom ideálnom aute. To sú hlavné výhody – najmodernejšie technológie a možnosť vyskladať si vozidlo bez kompromisov.

4. Neriešite zle zabehnutý motor

Zle zabehnutý motor dokáže na jazdenom vozidle spôsobiť nepríjemnosti – zvýšená spotreba paliva či oleja sú častým javom. Ak sa rozhodnete pre nový automobil, máte to iba vo svojich rukách. V prípade, že si na zabehnutí motora dáte záležať a dodržíte odporúčania výrobcu auta, prejaví sa na to vami očakávanej spotrebe. A po prvých tisícoch kilometrov bude auto vyladené podľa vašich predstáv.

Ak pri výbere zohľadnujete tieto kritéria, kúpa nového automobilu je pre vás správnou cestou. Pozrite si našu ponuku, a vyberte si z obľúbených vozidiel Volkswagen ,Audi, SEAT, ŠKODA, či BMW.

Scroll To Top