Free songs
Home / Komerčné články / Nábytok nielen do domácnosti
Nábytok nielen do domácnosti

Nábytok nielen do domácnosti

Hľadáte kvalitný nábytok za rozumnú cenu do Vašej domácnosti? Navštívte jeden z obchodných domov Sconto. Prevádzky obchodného domu Sconto nájdete na juhu Slovenska, v mestách Trnava a Nitra. Nie ste z okolia týchto dvoch miest? Nezúfajte, aj vy si môžete pozrieť aktuálnu ponuku obchodných domov Sconto z pohodlia svojho domova, stačí navštíviť eshop sconto.sk a nájsť presne to, čo hľadáte.

Spálňový program

Spálňový program

Sortiment je prehľadne zoradený do jednotlivých kategórií podľa miestností domácnosti. Kuchyňa, spálňa, detská izba, obývačka, predsieň, kúpeľňa. Jednoducho povedané na čo si pomyslíte to tu nájdete. Miestnosť, v ktorej väčšina z nás trávi najviac svojho času je bez pochýb spálňa. Táto miestnosť preto patrí u mnohých z nás medzi najobľúbenejšie miestnosti domácnosti. Súčasťou ktorej je vždy manželská posteľ. Záleží len od nás, či uprednostníme čalúnenú, futónovú, kovovú alebo masívnu. K posteli neodmysliteľne patrí rošt a matrac, ktoré sú zárukou pokojného a ničím nerušeného spánku. Moderné spálne sú dnes zariadené minimalistickým štýlom, ktorého súčasťou sú nočné stolíky a praktické šatníkové skrine, či šatníkové programy.

V obchodnom dome Sconto si na svoje prídu aj podnikatelia, ktorí tu nájdu kancelárske programy, kancelárske stoly (písanie aj počítačové) a kancelárske stoličky vrátane otočných.

Majitelia domov si do svojej záhrady môžu vybrať záhradný nábytok z dreva či kovovej konštrukcie, ponuku tvoria skladacie stoly, polohovateľné stoličky a záhradné lavice.

Ratanový nábytok skrášli prostredie každej zimnej záhrady. Tradične ho tvoria stoly, stoličky, lavice, pohovky, univerzálne komody, praktické paravany, kreslá. Ratanový nábytok nachádza uplatnenie aj v interiéri domácnosti. Krásna ratanová posteľ s elegantným ratanovým nočným stolíkom a k tomu ratanový taburet, to sú netradičné prvky, ktoré dodajú každej domácnosti zaujímavý vzhľad.

Prajeme Vám príjemný a ničím nerušený nákup!

Scroll To Top