Free songs
Home / Komerčné články / Kvalitné vína
Kvalitné vína

Kvalitné vína

Víno sa za posledné roky stalo obľúbeným nápojom v každej slovenskej domácnosti. Okrem domácej pálenky Slováci častejšie jazdia do južnejších častí Slovenskej republiky, aby získali fľašu lahodného vína. Ak vás už omrzelo jazdiť za kvalitným vínom, vyberajte si ho z kvalitnej ponuky belvet.sk. Na aké vína môžete natrafiť? Na tieto.

shutterstock_212716945

Mrva Stanko

Ak chcete podporiť slovenských vinárov, jednoznačne by ste nemali obchádzať vína Mrva&Stanko. Produkcia tejto firmy vzrástla z 12 tisíc na 400 tisíc fliaš. To je vzrast až o 388 tisíc fliaš, čo je pomerne slušné číslo. Pre svoju klientelu ponúkajú len akostné odrodové vína, akostné vína s prívlastkom a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna.

Talianske vína

Okrem značky Mrva&Stanko radíme medzi kvalitné vína aj talianske vína. Kvalitné talianske vína si vyberáme podľa nasledujúcich parametrov: podľa ročníka, odrody a samozrejme aj podľa ceny. Tieto talianske vína si môžete osobne vyzdvihnúť aj v Bratislave alebo v Trnave. Ak bývate ďalej od týchto miest, nebude problém, keď si ich dáte doručiť.

V ponuke talianskych vín na belvet.sk môžete objaviť tieto vína: Vietti, Fondoni alebo Valdo. Pri každom víne nájdete podrobný popis zloženia konkrétneho vína a cena jednej fľaše.

Utíšte chuť po lahodnom víne práve vínom zo stránky belvet.sk. Určite nebudete ľutovať.

Scroll To Top