Free songs
Home / Komerčné články / Konferenčný stolík
Konferenčný stolík

Konferenčný stolík

Zažili ste to už niekedy? Vaši rodičia odchádzajú na dovolenku alebo služobnú cestu a vy máte doslova raj na zemi. Hurá! Voľný byt – tak prečo nezorganizovať menšiu párty? Pri tom, ako sa lúčite s rodičmi a sľubujete im hory doly, v hlave vám už víria kadejaké myšlienky a neviete sa dočkať, kedy za sebou zabuchnú dvere, nasadnú do auta a neuvidíte ich pár dní. Pre istotu sa ešte pozriete z okna, zakývete im s úsmevom na tvári a presvedčíte sa, či naozaj odišli.

shutterstock_107189117

Konečne! Poviete si a párty sa môže začať! Čo pripraviť na večeru, aký alkohol zaobstarať, koho pozvať?

Chlebíčky máte pripravené, chipsy a tyčinky sú na stole, poháre umyté, v chladničke sa vám chladí pár fliaš vodky a vy už netrpezlivo čakáte na vaších hostí. Pozvete pár priateľov, ktorí si privedú ďalších priateľov a zrazu je vás na byte nečakane viac ako desať. Zábava sa spočiatku nesie v nezáživnom duchu, kedže nie všetci sa poznáte, zoznamujete sa, nadväzujete kontakt a pár drinkov vám rozmotá jazyky.

Vodka sa leje prúdom, zábava graduje, hudba hraje, susedia vám vyklopávajú na dvere a upozorňujú nech sa stíšite, a vy si pomaly ale isto uvedomujete, že sa to už vymyká spod vašej kontroly. Ani ste si nestihli všimnúť a zrazu – vyliata vodka na vašom konferenčnom stolíku. Čo teraz? V rýchlosti chytíte prvú utierku, ktorá vám ako prvá padne pod ruky, utierate stolík a zrazu vám na ňom ostáva menší fľak. Myslíte si, že pomôže hupka, avšak tá vám už zanecháva väčší fľak a zrazu na vašom novom, tmavom, drevenom konferenčnom stolíku, ktorý mama vyberala tak poctivo a tešila sa z neho dva týždne, vidno biele fľaky, ktoré nejdú zakryť. Nálada vás okamžite prejde a kamošov postupne vyháňate z bytu preč. Hlavou sa vám už premieta situácia, čo povedia vaši, keď sa vrátia domov a vymýšľate výhovorky, ktorým ani sám neveríte…

Zavoláte otcovi a s pokorou v hlase mu všetko vysvetlíte a kedže je to skvelý, chápavý muž, príde domov s tapetou a dá to dokopy tak, aby bola hlavne spokojná mama.
Aké ponaučenie z toho vyplýva? Do domácností si kupujte stolíky, ktoré majú sklenený povrch alebo si počas bujarých žúrok dávajte pozor na každý kúsok vášho nábytku.

Scroll To Top