Free songs
Home / Móda a krása / Kozmetika / Jednoduchý make up do 3 minút
Jednoduchý make up do 3 minút

Jednoduchý make up do 3 minút

Nemáte ráno dostatok času stáť pred zrkadlom? Vybrať si ráno zo skrine vhodné oblečenie, doplnky, kabelku tak aby vám všetko pekne sedelo nie je jednoduché. Potom vlasy koruna krásy a samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na dokonalý make up. A práve pri tom ako sa budete maľovať môžete ušetriť kopec času.

Jednoduchý make up

Jednoduchý make up

Pretože prirodzený make upu zvládne každá z vás po prečítaní tohto článku. Samozrejme, že ak sa chystáte na väčšiu spoločenskú udalosť 3 minúty vám prirodzene stačiť nebudú. No ak chcete bezproblémovo zvládnuť vaše líčenie do práce či školy, tieto rady a tipy budú pre vás určite užitočné a pri bežnom líčení ich s radosťou využijete. Tak ako teda na make up za 3 minúty?

V prvom rade musíte mať samozrejme dobre vybavenú kozmetickú taštičku kvalitnými líčidlami. Štýl líčenia je otázkou vášho osobného vkusu, no líčenie na bežný deň by sa nemalo preháňať. To si nechajte na diskotéku v piatok večer. Denné líčenie má vyzerať tak, že prirodzene vyzdvihne vašu krásu a zvýrazní vaše črty. Prirodzený vzhľad a pekná vizáž dokáže urobiť naozaj veľa. V tomto jednoduchom líčení ide predovšetkým o to, aby ste dosiahli zjednotenie tónu svojej pleti a to vďaka kvalitnému make upu. Takáto jednoduchá úprava zovňajšku by mala patriť medzi základné procedúry každej dámy. S trochou cviku zaberie skutočne len pár sekúnd. Hneď po prebudení si pleť bežne vyčiste pomocou vody a čistiaceho gélu, aby ste zmyli krém, ktorý ste na pleť aplikovali večer. Po vyčistení pleti naneste na ňu hydratačný krém a po chvíľke čakanie kým sa vstrebe môžete prejsť na nanášanie make upu. Make up končekmi prstov vklepte do pleti, drobné nedostatky vylaďte korektorom a všetko zafixujte púdrom s matným efektom. Oči si len jemne zvýraznite ceruzkou s tmavo hnedým odtieňom a na riasi naneste objemovú špirálu. A hotovo, makeup, ktorý zvládnete behom pár minút je na svete.

Scroll To Top