Free songs
Home / Komerčné články / Final-CD: Predajca automobilov, ktorý myslí v prvom rade na zákazníka
Final-CD: Predajca automobilov, ktorý myslí v prvom rade na zákazníka

Final-CD: Predajca automobilov, ktorý myslí v prvom rade na zákazníka

Keď sa môže zákazník pri kúpe vozidla spoľahnúť na predajcu, je to obrovské plus. Hoci je už rok 2017, takéto služby v našej krajine stále nie sú samozrejmosťou. To však nie je prípad slovenského predajcu automobilov Final-CD, pre ktorého je spokojnosť zákazníkov vždy na prvom mieste. Ako to spoločnosť dokazuje?

Predajca automobilov

Predajca automobilov

Nové vozidlá za skvelé ceny

Final-CD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Je autorizovaným predajcom automobilov značiek Opel a Peugeot. Aj preto nájdete v jeho ponuke najnovšie vozidlá pochádzajúce z týchto automobiliek. Veľkou výhodou však je, že tieto modely môžete získať za ešte výhodnejšiu cenu ako v katalógu. Ako na to? Predajca od vás kúpi váš starší automobil a cenu nového vozidla zníži o túto sumu. Prevádzky nájdete v Žiline, Partizánskom, Banskej Bystrici, Prievidzi a tri v Bratislave. Aj preto sú služby spoločnosti dostupné pre ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Jazdené autá špičkovej kvality

Pri kúpe jazdeného auta je mnoho záujemcov nedôverčivých a na vozidlá zo zahraničia sa pozerá cez prsty. Final-CD tento problém rieši tak, že sa vo svojej ponuke snaží ponúkať iba automobily zakúpené ako nové na Slovensku. Vďaka tomu pozná ich kompletnú servisnú históriu a dokáže zaručiť, že počet najazdených kilometrov je skutočný. Okrem toho jazdené vozidlá podrobí dôkladnej kontrole a za ich stav ručí aj certifikátom DEKRA. Skvelým dôkazom, že predajcovi ide skutočne o spokojnosť zákazníkov, je možnosť priviesť si na obhliadku aj vlastného automechanika.

Služby zákazníkom

Predajca automobilov Final-CD sa snaží robiť maximum pre to, aby ľudia našli všetky dôležité služby súvisiace s vozidlami pod jednou strechou a boli spokojní. Aj preto v ponuke nájdete také, ktoré sú poskytované zákazníkom zadarmo: napríklad služba pick-up – spoločnosť zabezpečí odvoz pre majiteľa, ktorý nechal svoj automobil v servise. Okrem toho sú tu možnosti ako uskladnenie pneumatík, predaj náhradných dielov či samoobhliadka. Samozrejmosťou je servis, v ktorom vám po zákroku umyjú a vyčistia vozidlo zadarmo.

Chcete sa presvedčiť o výnimočných službách predajcu automobilov naživo? Navštívte ktorúkoľvek z prevádzok Final-CD.

Scroll To Top