Free songs
Home / Tipy & triky / Erotické služby – mali by ste ich vyskúšať?

Erotické služby – mali by ste ich vyskúšať?


Otázka, ktorú si v živote kladie mnoho mužov. Lákavá predstava užiť si s inou ženou, prípadne užiť si vôbec s nejakou ženou, osloví nejedného chlapa. Mali by ste to však vyskúšať aj vy?

Ľudia majú rozdielne potreby. Medzi základné ľudské potreby patrí okrem samozrejmých vecí ako jedlo, pitie atď. aj sex. Či chceme, či nie, je to tak. Každý z nás pociťuje potrebu sexu inak výrazne. Sú ľudia, ktorí tvrdia, že ho v živote vôbec nepotrebujú, tí však s najväčšou pravdepodobnosťou klamú a tiež niekedy nad ním rozmýšľajú. Potom sú tu ľudia, ktorí sú od sexu závislí, čo je, samozrejme, dosť veľký problém. Väčšina z nás sa však nachádza niekde medzi, raz za čas proste na sex myslíme a nič s tým nespravíme a ani nemusíme, je to predsa naša základná ľudská potreba, ktorú musíme naplniť. Tí z nás, ktorí majú priateľky, majú túto potrebu zväčša automaticky skôr či neskôr uspokojenú. Čo však majú robiť tí, ktorí priateľku nemajú? Nuž, pre takých sú tu sex ponuky a rôzne erotické služby.

Beh na dlhé trate

Asi každému chlapovi aspoň raz v živote prišla na um myšlienka na sex ponuky a erotické služby, ale väčšina z nás takúto myšlienku rýchlo zahodí niekam ďaleko preč a radšej sa rozhodne počkať, veď raz si predsa frajerku nájde každý… To je nepochybne rozumný a slušný prístup, sú to však behy na dlhé trate. Niekoľko mesiacov sa len tak motáte, čakáte, kedy stretnete tú pravú. Zbaliť babu nie je vôbec ťažké, pokiaľ však na to máte odvahu a nejaké tie skúsenosti, pokiaľ máte 20 rokov a ešte ste nemali frajerku, veľa skúseností asi mať nebudete. Keď už stretnete tú pravú, naberiete odvahu a oslovíte ju, získate číslo a ona sa vám rozhodne dať šancu a ísť s vami na rande a vyjde to, hurá, máte tak na 15 percent vyhraté. Stres, minuté peniaze, skutočne veľa minutých peňazí, neustála snaha o budovanie atraktivity, hodiny minutého času a to všetko s neistým výsledkom. Ak to vyjde, super, možno sa čoskoro sexu dočkáte, to však ešte nezaručuje, že bude podľa vašich predstáv a že ho dostanete kedykoľvek, keď budete chcieť. Máme to ťažké, preto existujú skratky v podobe sex ponuky a erotických služieb.

Bezpečnosť na prvom mieste

Väčšina chlapov sa neodváži erotické služby vyskúšať z jedného dôvodu – strachu z pohlavných chorôb. Máte pravdu, pokiaľ skočíte na lep nejakej „stopárke“ na rohu Račianskej, pravdepodobnosť, že dostanete nejakú pohlavnú chorobu, je reálna. Preto je dôležité vyberať sex ponuky, ktoré sú bezpečné. Sex priváty vyžadujú od žien lekárske kontroly, aby sa uistili, že ich zákazníci dostanú bezpečné služby. Rovnako ako sex ponuky mladých dievčat, ktoré si chcú privyrobiť a sú zaregistrované na nejakej oficiálnej stránke, napríklad privatportal.sk. Na výber máte množstvo rôznych žien, o ktorých viete, že budú bezpečné. Dobrou voľbou môžu byť aj amatérky, ktoré si erotickými službami len dočasne privyrábajú, nemajú ich ako dlhoročné zamestnanie. Ak vás teda erotické služby lákajú, smelo do toho, dôležitá je jedna vec – mať bezpečnosť na prvom mieste.

TIP: Hľadáte erotické pomôcky? Odporúčame tento sexshop.

Scroll To Top