Free songs
Home / Komerčné články / Ekonomický systém za výhodnú cenu
Ekonomický systém za výhodnú cenu

Ekonomický systém za výhodnú cenu

A k hľadáte spoľahlivý ekonomický systém pre Vaše podnikanie tu ste na správnom mieste. Jednoduchá online aplikácia je určená pre malé firmy a živnostníkov, pričom v sebe spája biznis služby do jedinej aplikácie. Aplikácia je určená pre tých, ktorí nepotrebujú zložitý účtovný program, s využitím potrebných nástrojov a služieb na jednom mieste, nemajú čas chodiť na ekonomické školenia, chcú komunikovať elektronicky a šetriť životná prostredie.

Prostredníctvom jednoduchej aplikácie môžete vytvárať zálohové faktúry, ostré faktúry online, objednávky, dobropisy, dodacie listy. Faktúrovať môžete nielen v eurách, ale aj v českých korunách či iných menách. Vystavené faktúry môžete svojim klientom odosielať elektronicky emailom, alebo zvoliť hybridnú poštu v papierovej forme.

Ekonomický systém Superfaktúra

Ekonomický systém Superfaktúra

Je pre Vás hybridná pošta neznámym pojmom? Je to nová forma odosielania faktúr bez toho, aby ste museli chodiť na Poštu. Vy v programe vystavíte faktúru, jednoduchým kliknutím ju odošlete do centrály na odoslanie a pracovníci zo SuperFaktúry ju následne vytlačia, zabalia a odošlú Vášmu klientovi. Cena za odoslanie jednej faktúry je od 0,55€, pričom v cene je zahrnutá nielen cena poštovej známky, ale aj náklady spojené s tlačou, obálkou a odoslaním adresátovi.

SuperFaktúra svojim klientom ponúka aj službu API prepojenie, vďaka ktorému ju môžete prepojiť s ďalšími systémami (skladový systém, eshop, firemný informačný systém a mnohé ďalšie).

[notification type=”notification_mark” ]

Férové ceny bez prekvapení sú hlavným mottom SuperFaktúry. Ak si chcete systém odskúšať môžete ho využívať 30 dní bez akýchkoľvek záväzkov. Cenník je rozdelený do troch skupín podľa toho o aké produkty má klient záujem. Za základný balík zaplatíte 4,10 € mesačne, štandardný balík 8,30 € mesačne a za prémiový balík 12,40 € mesačne.

[/notification]
Scroll To Top