Free songs
Home / Sex a vzťahy / Svadba / Čoho sa najčastejšie obávajú budúce manželky?
Čoho sa najčastejšie obávajú budúce manželky?

Čoho sa najčastejšie obávajú budúce manželky?

Možno to je iba typický stres pred svadbou, možno sú to vážne obavy do budúcnosti. U každej nevesty – budúcej manželky je to iné. Vydávate sa aj vy? Čoho sa najviac obávate? Skúsme sa pozrieť na to, čoho sa najviac obávajú nevesty – budúce manželky.

Čoho sa obávajú budúce manželky

Čoho sa obávajú budúce manželky

Je to ten pravý?

Aj vy sa obávate toho, že muž, za ktorého sa chystáte vydať je ten pravý? Keďže ste sa už zasnúbili a chystáte sa brať, musíte byť o tomto skalopevne presvedčená. Samozrejme, nikdy nie je zárukou, že sa vám to môže pokaziť – že si prestanete rozumieť. Bohužiaľ, žijeme v takej dobe, kde rozvodovosť predbehla dlhodobé spokojné manželstvá. Vy však skúste byť výnimkou – skúste zmeniť to, čo je v poslednej dobe veľkým neslávnym trendom.

Môže byť neverný?

Priznajte sa, milé dámy, ani raz ste nepremýšľali nad tým, či sa môže stať to, žeby vám bol váš manžel neverný? Žeby vás nemohol podviesť s vašou dobrou kamarátkou, ktorá má veľký sexepíl? Ako sa hovorí, podaktorí muži premýšľajú viac tým čo majú v nohaviciach ako tým čo majú v hlave. Je to tak aj u vášho partnera? Nikdy neviete, môže sa stať, že vás môže podviesť, avšak môže sa stať, že je poctivý a bude vám verný až do smrti. Berte to tak, že svojimi predčasnými uzáverami ho môžete uraziť a dokonca sa to môže obrátiť proti vám. Tak pozor, pozor, milé dámy! Nieže budete špehovať na každom kroku svojho budúceho mužíčka – treba mu dôverovať. Akonáhle však zacítite nejakú zmenu v jeho konaní, tak spozornite! Nikdy sa neunáhlite so svojim podozrením. Dôležité sú dôkazy. Kým nemáte nič overené, tak nič neriešte. Môže sa vám to vypomstiť.

Obávate sa aj toho, či váš partner bude chcieť mať deti?

Môžu vám deti rozbiť váš idylický vzťah?

Otázku detí by ste mali riešiť ešte predtým, ako sa rozhodnete vstúpiť do manželského zväzku. Mnohé ženy sa obávajú toho, že muž, za ktorého sa rozhodli vydať náhle zmení rozhodnutie týkajúce sa rodiny. Obávate sa toho, že zmení názor týkajúci sa založenia rodiny? Pochopiteľné, že mnohé nevesty majú strach z toho, že ich partner zmení názor na to, či chce mať dieťa alebo nie. Možno mu idylický život bez dieťaťa vyhovuje. Bohužiaľ dámy, nepotešíme vás. Stať sa to môže. Preto je dobré si dôkladne zvážiť toto rozhodnutie, či vstúpiť do manželského zväzku práve s tým mužom, ktorého máte pri sebe. Ak ste si 100% istá, že je to ten pravý, tak nečakajte na nič. Nechajte, aby aj vám vyzváňali svadobné zvony.

Scroll To Top