Free songs
Home / Bývanie / Interiér / Čo by ste mali mať aj vy vo vašej obývacej izbe? Napríklad tieto dvoje veci
Čo by ste mali mať aj vy vo vašej obývacej izbe? Napríklad tieto dvoje veci

Čo by ste mali mať aj vy vo vašej obývacej izbe? Napríklad tieto dvoje veci

Obývačka je izba, v ktorej usádzate svoje návštevy a práve preto by ste jej mali venovať najviac pozornosti, a to nielen pri zariaďovaní, ale aj pri upratovaní. Ak ste ale už dlhšiu dobu nič nemenili vo svojej obývacej izbe, poradíme si, čo by ste mohli vymeniť a hlavne čo by v nej rozhodne nemalo chýbať.

Aké farby sú najviac trendy?

V obývacej izby by ste mali po čase vymeniť najmä sedaciu súpravu, teda ak máte pružinovú sedačku. Potom rôzne doplnky, alebo koberce, ktoré sa po rokoch určite opotrebujú. Čo by ale nemalo chýbať aj vo vašej obývačke?

Barová skrinka

Viete si predstaviť, kde inde by ste mali uskladnený alkohol? Práve barové skrinky, najmä tie vyrobené z masívu, skrášlia priestor a poskytnú útočište množstvu fliaš drahého alkoholu. Umiestňujte ich bokom, najlepšie hneď vedľa sedacej súpravy.

Húpacie kreslo

Dokonalý relax vám poskytne húpacie kreslo. Nemusíte sa báť, že z neho spravíte len odkladacie miesto na oblečenie. Najmä deti sa budú biť o to, kto si prvý sadne na húpacie kreslo a bude sa ta môcť húpať. Ak si plánujete kúpiť húpacie kreslo, odporúčame vám pod neho umiestniť menší koberec, ktorý zabráni tomu, aby sa pri posúvaní kresla poškriabala plávajúca podlaha.

Scroll To Top