Free songs
Home / Cestovanie / Chcete na dovolenke ušetriť? Vyberajte first moment
Chcete na dovolenke ušetriť? Vyberajte first moment

Chcete na dovolenke ušetriť? Vyberajte first moment

Cena dovolenky zaujíma každého, keďže naše rodinné rozpočty často určujú, čo si môžeme a nemôžme dovoliť. Nerozhodujeme sa len na základe našich vlastných predstáv, ale hľadáme najlepšie riešenie aj pre našu peňaženku.

V uplynulých rokoch sa tak do popredia dostávali najmä last minute zájazdy. Cestovné kancelárie sa tak snažili predať aj posledné miesta zájazdov, a tak znižovali cenu aj do niekoľkých desiatok percent. Na túto úsporu sme si zvykli, a tak hľadáme tieto ponuky pravidelne. Predajcom sa však nepozdáva, že takto prichádzajú o zisk z predaja, a tak už neplatí, že last minute je skutočne najlacnejší. Ak ste aj tento rok čakali na poslednú chvíľu, možno Vás zaskočilo, že práve pár hodín pred odletom, sa cena zájazdu ešte, i keď len mierne, no predsa zdvihla.

Dovolenka first-moment

Dovolenka first-moment

Najväčšiu úsporu ponúkajú cestovné kancelárie práve pri first moment nákupe dovolenky. To znamená, že čím skôr dovolenku kúpite, tým viac ušetríte. Aj tu sa môže úspora pohybovať aj v rozmedzí 30 % a viac, to však záleží, či ste stály klient prípadne, či Vám neprislúchajú aj iné výhody, napríklad pre seniorov, rodiny s deťmi.

Ďalšou výhodou takejto kúpy je samozrejme široký výber. Môžete sa tak rozhodnúť pre ktorúkoľvek krajinu, či oblasť a vyberať môžete aj z hotelov. Všetky ubytovacie zariadenia sú totiž takmer prázdne, takže sa nemôže stať, že sa v hoteli nenájde miesto. Môžete si tak ľubovoľne vyberať umiestnenie izby, či výhľad, ale aj možnosť stravovania. Ak uhradíte celú sumu v predstihu, zrejme Vám predajca poskytne ďalšiu zľavu z ceny.
Úspora je teda práve pri first moment najvýraznejšia, máte tiež možnosť širokého výberu, a to aj s malými deťmi. Rodina tak dodatočne ušetrí aj pri rôznych zľavách pre deti. Ušetríte tak pri ubytovaní, alebo ceste, ktorú môže mať Vaše dieťa zadarmo.

First moment teda ponúka viaceré výhody. Čím skôr kúpite, tým viac ušetríte. No nie pre každého je práve toto tým správnym riešením, najmä ak neviete pol roka dopredu, kedy dostanete v práci voľno.

Scroll To Top