Free songs
Home / Komerčné články / Byť načas na správnom mieste
Byť načas na správnom mieste

Byť načas na správnom mieste

Veľa z nás si potrpí na dochvíľnosť. Je potrebné mať po ruke ručičkové hodinky, ktoré nás upozornia, že práve v tomto čase máme byť na tom a tom mieste. Na mobil nie je 100% spoľahlivosť. Hocikedy sa môže pokaziť či vybiť, ale hodinky vám vždy oznámia aktuálny čas. Svojou eleganciu a krásou slúžia ako módny doplnok, najmä u žien, výnimkou nie sú aj muži.

Práve odbil ten vhodný čas na nákup. Poďme sa poobzerať po nových hodinkách.

shutterstock_145396549

Potrpíte si na značku?

Pre niekoho vedľajšia záležitosť, hlavne, aby boli cenovo dostupné a držali na vašej ruke. Pozor. Neriaďte sa však týmito parametrami. Dbajte na kvalitu a aj na značku, máte istotu, že kvapka vody  ich nepokazí, a že batéria vydrží od nevidím do nevidím. Nemáte prehľad v značkových hodinkách? My vám ich trošku priblížime a spomenieme vám tie najlepšie. Čo hovoríte na značku Guess? Pre ženy určite povedomá značka. Veď také sú aj kabelky, nie? Áno milé dámy, značka Guess predáva tovar od kabeliek až po hodinky. Guess vyrába moderné kvalitné hodinky, ktoré vám sadnú na ruku ako ryba na udicu. Dobré hodinky predáva aj značka Esprit. Nepozrieme sa na ne?

Hodinky pre vás a pre vaše dieťa

Ak hľadáte značkové hodinky pre vás, ale aj pre vaše dieťa, tak Esprit je správna adresa. V sortimente sa nachádzajú aj krásne hodinky s motívmi kvetov, zvieratiek, hviezdičiek, morských koníkov atď. Vyberte vášmu dieťaťu hodinky na ich malú ručičku a učte ich spoznávať čas na hodinkách od Esprit. Samozrejme, aj vy milé dámy a páni, si môžete vybrať tie vaše hodinky. Eleganciu a športový nádych hodiniek Esprit určite zacítite!

Klenot na ruke, ale nie na ušiach ?

Na ruke sa už blýskajú hodinky, ale čo uši? Doprajte im krásny šperk v podobe krásnych náušníc. Chcete mať krásne trváce náušnice, ktoré vydržia dlho a nezašpinia sa ? Kúpte si náušnice z chirurgickej ocele. Nájdete tam náušnice rôznej farby a rôznych tvaroch. Také, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Sami pozrite a zhodnoťte.

Scroll To Top